Vědomí přítomnosti: meditace bdělosti v každodenním životě

Ať se nám to líbí nebo ne, tento přítomný okamžik je to jediné, s čím opravdu máme co dělat. Přesto se často v životě chováme, jako bychom na chvíli zapomínali, že jsme tady, na místě, kde už skutečně jsme, a v tom, v čem se skutečně nacházíme. V každém okamžiku se ocitáme na křižovatce těchto tady a teď.

https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56216/vedomi-pritomnosti-meditace-bdelosti-v-kazdodennim-zivote-56216.jpg 4.114
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Votobia

Wherever You Go, There You Are: Mindfulness Meditation in Everyday Life, 1992

Kniha Vědomí přítomnosti: meditace bdělosti v každodenním životě

JointlieKat94

Člověk, který se o toto téma zajímá, jistě většinu věcí, popsaných v této knize, praktikuje, nebo se o to alespoň někdy pokoušel. :)
Neříkám, že je to špatná kniha, to vůbec ne, pro začínajícího je to určitě super, ale já už mám o tomhle něco načteno a něco málo i vypraktikováno. :) takže pro mě tady vlastně nebylo nic nového a celkově si myslím, že by se to vešlo i na jednu dvojstránku. :D

Každopádně, jsem ráda, že už je to za mnou. :) (jako dočtené, myslím).

Beebee
10.10.2016

Výborná učebnice všímavosti založená na budhistických postupech od renomovaného autora, psychoterapeuta zabývajícího se léčbou psychických obtíží meditací a mindfullness technikami. První překlad je mnohem lépe uchopitelný a srozumitelný dle mého názoru než ten druhý pod názvem "Uvědomujte si přítomnost" z roku 2015.