Vědomé milování

Kniha Vědomé milování představuje první knihu Diany Richardson, která se dostává do rukou českému čtenáři, o zcela novém pohledu na sexualitu. Tento přístup k sexualitě má nesmírně vyživující, léčivé a zcela nové roviny odhalující účinky vášně! Konečně skvělá kniha o sexu − přirozená, upřímná, hluboká a zemitá, ukazující roviny intimity mnohonásobně překračující „vzrušující techniky a pozice“ a „ezoterický přístup učení o čakrách a duchovnu“. Díky popsanému přístupu k sexu se budete moci vnořit přímo do podstaty zdroje naší základní životní síly, prohloubit ve svém životě lásku a objevit vitalitu, radost a vášeň, o které jste ani netušili!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230620/big_vedome-milovani-Emt-230620.jpg 427
Literatura světová, Literatura naučná, Erotika

Vydáno: , Synergie

Slow Sex

Kniha Vědomé milování

Sisssi

Opět kniha o ničem.

domihruzkova
20.04.2021

Sem tam zajímavá myšlenka, sem tam totální blábol (aspoň pro mě). Rozhodně chci ale poznatky z této knihy vyzkoušet na vlastní kůži, zda to opravdu funguje.

Mellivora
21.08.2018

Knížka se mi líbila, jistě je v ní obsažena spousta informací k zamyšlení. Akorát to chce aby se v ní našli oba partneři, jinak to pošlape na 50 procent :) doporučuji

Bohyně
19.02.2018

Super kniha o vědomém milování. Jak se napojit na sebe a své vnímání.

veronica 01
24.03.2017

Nikdy v životě jsem nečetla tak extrémně nezáživnou a nepřitažlivou knihu o sexu. Připadalo mi to všechno podané tak nějak suše a neatraktivně. Očekávala jsem od toho něco úplně jiného. Mě to připadalo jako 230 stran ezoterických keců o sexu, omlouvám se.

Jandel
22.01.2017

Opravdu nejlépe číst spolu s partnerem. Kniha mi dala naprosto nový pohled na běžnou sexualitu. A přitom je to tak jednoduché, už v názvu obsažené - ta vědomost.

beluca
27.04.2016

Skvělá kniha, která dodala nový rozměr našemu manželskému sexuálnímu životu. Děkujeme s manželem oba za ní :-). Moc nám oběma pomohla.