Dotek lásky

Dotek lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9617/dotek-lasky-9617.jpg 4 24 2

Bantam Romance série

Věčná sbírka série

122. díl

Hrdinkou románu je devatenáctiletá Tamara Selincourtová, která dosud spokojeně žila na zámečku u své provdané sestry. Jeden jediný okamžik si s jejím životem krutě zahrál: Sestra se švagrem zahynuli při námořním neštěstí. Zůstaly po nich jen jejich nezaopatřené děti a rodinné sídlo zatížené dluhy. Tamara cítí povinnost se o sirotky postarat, ale vidí jen jednu cestu, které se upřímně děsí: odjet ke svému velmi zámožnému strýci, vévodovi z Granchesteru. Z hloubi duše ho totiž nenávidí a považuje ho za arogantního a bezohledného ničemu, neboť vévoda kdysi nespravedlivě zanevřel na její sestru a švagra. Okolnosti ji přesto donutí, aby se s dětmi na velkolepý zámek Granchester přestěhovala. Na místě zjišťuje, že vévoda je snad ještě horší, než si představovala, a služebnictvo věrně kopíruje chování svého pána: Tamaře dávají všichni najevo, že je nevítaným hostem. Situace se však změní, když zámecký pán náhle ztratí zdraví …... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

A Touch Of Love , 1977

Ála1968
21.04.2023 4 z 5

Super jednohubka s příchutí romantiky.Mělo to děj a děti tomu dodaly šťávu.Za mě jedna z těch lepších.

MinaHawke
11.04.2017 5 z 5

Vévoda z Granchesteru je zatrpklý a nezmění to ani, když na jeho panství dorazí Tamara s jeho synovcem a neteřemi. Ale postupem času se však vévoda mění. Kniha přesně ukazuje, jak člověka změní láska.