Maxipes Fík

Maxipes Fík https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61166/maxipes-fik-61166.jpg 5 141 28

Večerníček série

Holčička Ája dostala od rodičů malinké roztomilé štěňátko. Dali mu jméno Rek, jenomže Ája neuměla vyslovit R a začala mu říkat Fek, z čehož pak vzniklo definitivní pojmenování pejska – Fík. Štěňátko rostlo a rostlo, až se z něho vyklubal obří „maxipes“. V sedmi příbězích se dozvíte o zmoudření Fíka, o tom, jak sbíral vavříny na závodišti, jak chodil do školy, a dokonce si sedl za volant auta, stal se mistrem ve skoku pro něco a nakonec se vydává do světa.... celý text

RichardvonT.
17.01.2017

Náš kapitán je pes....

Fantýna
28.03.2016 3 z 5

Jedná se o dobrou knížku s ještě lepším psem, který je nechápavý a úplně vtipný. Takového psa bych chtěla mít. Jediné, coby mi na něm vadilo, by byla jeho velikost, která je neuvěřitelná.

Dax
06.03.2016 5 z 5

Mistr světa ve skoku pro něco, musí být borec! A taky že v tomhle knížkomiksu je!

Kapis
02.03.2016 4 z 5

Klasika, u které mi moje malá milovaná několikrát usla na rameni. Kreslené sice občas retardovaně, ale je to přece náš Fíííček.

DariDerek
21.06.2013 5 z 5

tahle knížka dopadla tak, že vypadávají stránky, denně otevřená, když jsem byla malá a Áju chci za kamarádku do dnešního dne :D

JitkaJak
26.04.2012 5 z 5

Byla to první kniha, kterou přečetl můj syn, bylo mu pouhých 5 let. Na konci prohlásil: "Teď už nemůžu nikdy nic číst, protože nic nebude tak dobrý." Docela jsem se lekla :-).

Naštěstí později uznal, že jsou i jiné skvělé knihy.

Val
21.02.2012 5 z 5

Miluji i knížku..... i večerníček :-)

Nikoleta987
26.11.2011