Ve třiceti (poprvé) single

Ve třiceti (poprvé) single https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372425/bmid_ve-triceti-poprve-single-MEC-372425.jpg 3 157 54

KDYŽ SE VÁM MANŽEL PŘIZNÁ, ŽE JE GAY, MUSÍTE SE VE TŘICETI ZNOVU NAUČIT RANDIT! Od chvíle, kdy Alex potkala svého nastávajícího ve školce nad modelínou, je jejich život nalinkovaný jako podle pravítka. Žijí si báječně, bydlí v nádherném domě s výhledem na zátoku a mají skvělou práci, kterou zbožňují. Má to jediný háček: Alexin manžel Michael je gay. O téhle skutečnosti se jí ale zapomněl celých třiadvacet let zmínit. Alexin dokonale naplánovaný život se náhle hroutí jako domeček z karet, biologické hodiny tikají jako časovaná jaderná bomba a Alex prahne po pohádkově krásném šéfkuchaři, který právě otevírá novou prvotřídní restauraci. Shodou okolností se bohužel jedná o jejího klienta a Alex nechce míchat práci se soukromím. Jak při hledání nové lásky proplout nástrahami moderního randění jí radí ujetá partička známých, včetně jejího homosexuálního ex-manžela, neomalené politické poradkyně, energicky masochistického jogína a osmdesátileté vyznavačky marihuany.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mystery Press

Single-Minded , 2017

Fantasmagorka
15.10.2018 3 z 5

Začátek mi uplně neseděl, konzervativnost hlavní postavy taky ne. Ale jinak se mi to líbilo. Hlavní hrdina vypadal fajn a zajímalo mě jak to dopadne. Žádný zázrak však nečekejte.

Spunttrix
23.09.2018 4 z 5

Super oddechove a pohodové čtení na dovolenou :) pribeh fajn ale musím říct, ze na Bridget Jonesovou to nemá a proto dávám 4 hvězdičky.

Ztracenka
10.09.2018 3 z 5

Průměrná kniha, předvídatelný děj, moc mě nezaujala. Doporučuji jako letní oddychové lehké čtení.
Dala bych tak 3 hvězdy z 5 :-)

Tulicek404
03.09.2018 3 z 5

Knížka mě vůbec neuchvátila, takový jednoduchý, klasický příběh. Nejdříve vše hrozně zdlouhavé a pak konec během dvou stránek. Taková nenáročná četba.

bosorka
30.08.2018 2 z 5

Takový trochu sofistikovanější harlekýn. Brala jsem si jako nezávažné a oddechové čtení na dovolenou, ale ani tak mě to vlastně moc nebavilo, takže nesplnilo očekávání. V podstatě mě bavila jen první část knihy, kdy opuštěná hrdinka loví nového partnera a setkává se s celou plejádou podivínů. To bylo vcelku vtipné a zábavné. Od chvíle, kdy se seznámí s vyvoleným, už příběh plynul hrozně předvídatelně, všechny zvraty byly dopředu jasné, vůbec mě nepřekvapilo. Chybělo víc humoru a trochu pestřejší zápletky.

Ouninka
29.08.2018 5 z 5

Moc pěkná knížka....skvělá oddechovka plná docela užitečných rad, hlavně co se týče ideálního partnera, po kolikátém rande přichází ten pravý ??? To vše a ještě víc je odhaleno v této parádní knížce - jako bych viděla Bridget Jonesovou jako hlavní hrdinku :)))

Andy0892
21.08.2018 2 z 5

Nenáročné čtení na letní dny. No na mě až moc opakovala věci kolem své práce, kdyby se všechny strany kde o ní mluví sečetly, bylo by jich daleko více, než části kde probírá vztahy. To je trochu škoda. Taková kniha Lásko kde jsi? pojala randění takové jaké je- nervózní, neohrabané a někdy dost trapné :) Tady hlavní hrdinka po pár neúspěšných pokusech potká pana dokonalého a pak se to trochu zvrtne do telenovely :) V tenhle moment jsem neměla Alex ráda, ještě mi není třicet, přesto bych nereagovala tak přehnaně - to i manžela nechala vše vysvětlit!

Takže ano - je to romantická kniha na letní dny, ale mohla být daleko víc.

bookcase
19.08.2018 4 z 5

Milé, vtipné, romantické čtení na léto. Líbila se mi práce hlavní hrdinky a jsem ráda, že ji autorka zakomponovala do děje.

suzziemusta
08.08.2018 5 z 5

Tak tohle byla super kniha!!! Já teda na romány moc nejsem, ale zaujalo mě, že to přirovnávají k Bridget Jonesové. Potřebovala jsem po krvácích něco lehčího. Vybrala jsem dle popisu a přesně to jsem od této knihy dostala. Pěkně napsáno, ne moc přeslazené, čtivé a vtipné. Je to taková super kniha na dovolenou.

JanaDor
02.08.2018 5 z 5

Po dlouhé době jsem oželela spánek a četla, dokud nebyl konec, takže jsem šla spát k ránu, ale mě to prostě bavilo. U těchto knih vím, že to skončí dobře, ale chtěla jsem rychle zjistit jakým způsobem. Je to super letní oddechovka a mně se moc líbila.
Jediné, co se mi nelíbí, je srovnání s Bridget Jonesovou. Tato kniha je úplně jiná. Bridget Jonesovou mám ráda a tato kniha je trochu o něčem jiném. Jediné, co mají hrdinky společného, že po třicítce hledají partnera. Ale Bridget je ironicky humorná a fakt jsem se u ní smála i nahlas. Ve třiceti single je jemně vtipná, lehce romanticky milá, že jsem se někdy pousmála, a je velmi čtivá.

dubinek3
29.07.2018 5 z 5

Hodně mě zaujalo zaměstnání hlavní hrdinky a body má u mě autorka i za spoustu skvělých tipů, které bezvadně do děje zahrnula. Musím se poohlédnout po nějakých odborných knížkách, které se psychologii zařízování interiéru zabývají... Jinak dost jsem se nasmála u všech rande z "povinné devítky". Fakt vtipně napsáno... Chvíli jsem měla pocit, že je všude moc gayů a že je to zbytečné přeslazené, ale proč ne. Príma oddechovka na pláž...

lectora13
28.07.2018 5 z 5

Ideální dárek pro kamarádku, která je single! Knížka, která se sice řadí mezi romanťárny, nebere se ale (tak jako hlavní hrdinka) úplně vážně, dokáže si ze sebe udělat legraci a dívat se na vše s nadhledem. Tenhle smysl pro humor mi skvěle sedl.
V žánru románů pro ženy knížka vyniká vtipem, velké plus je také skvělý překlad a moc hezká obálka.

Ivuska.09
27.07.2018

Už dlouho jsem s hodnocením nějaké knihy neměla takový problém. Asi jsem měla až příliš vysoká očekávání vzhledem k hodnocení ostatních. První půlka mě bohužel skoro vůbec nebavila, pak to bylo o něco lepší. Hlavní hrdinka mi však vůbec nesedla, čtení se vleklo... Za mě tedy bohužel nic převratného.

bosorka1044
18.07.2018 5 z 5

Vtipné, hravé, osvěžující. Romantiku dokáže autorka vždycky okořenit trochou ironie. Ideální čtení na dovolenou, bavila jsem se moc!

humor pro ženy romantika léto třicítka (věk) život bez partnera (singles) Florida gayové

Lisa Daily
americká
2018  69%Ve třiceti (poprvé) single
2019  72%Jak se ztrapnit (snadno a rychle)

Kniha Ve třiceti (poprvé) single je v