Vášnivý hříšník

Vášnivý hříšník https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316567/bmid_vasnivy-hrisnik-o37-316567.jpg 4 669 91

Vášnivý svůdník série

Třetí ze série Vášnivý doplní a završí příběhy tří kamarádek, které se po divokém flámu v Las Vegas ráno probudily vdané za tři neodolatelné muže. A je to tady! Kdo nám ještě chybí do mozaiky božských, vášnivých a hříšných přátel? Lola a Oliver. Sem s nimi. Lola miluje komiksy, sama je píše a kreslí. Oliver vlastní obchod s komiksy, je jejich vášnivý fanoušek. Už vám to došlo? Jim dvěma ještě ne. Milují se, ale nevědí o tom. Dokonce by se dalo říct, že dělají všechno pro to, aby se to neproláklo. Od začátku až dokonce pořádně zamotaný příběh. A od začátku až do konce nabitý vášní, emocemi, sexem, ale i nedorozuměními a hádkami. Lola už prostě čekala moc dlouho, až se splní její dětský sen udělat film podle svého vlastního komiksového scénáře, a Oliver je vážně trochu moc nesmělý a upjatý. Pochopí Lola, že láska je stejně důležitá jako pracovní úspěchy? Najde Oliver mužské sebevědomí a odvahu pustit se do vztahu, který skrývá nebezpečí, že ho zničí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Dark Wild Night , 2015

Tesset
20.01.2018 3 z 5

Asi o zatím nejslabší díl, ale zase na druhou stranu trošku jiný od předchozích. Pořád je to příběh, který se dá číst.

hancanov
06.01.2018 1 z 5

Ze série Vášnivý je tato kniha nejslabší. Četla jsem ji nejdéle, dej mě nijak neoslovil.

IvankaM
25.12.2017 4 z 5

Dámy zvedly v předchozích dílech laťku hodně vysoko, a tato kniha byla na příběh trochu slabší, ale stejnak mě strašně moc bavila.
Z krásného přátelství krásný vztah.
A navíc jako komiksového geeka jsem milovala zmíněné komiksové autory a postavy. Taky jsem si Olivera naprosto zamilovala (australan, vlastní komiksový obchod, má jméno jako Green Arrow a JEŠTĚ je takový sladký brouček a přitom neskutčný zvíře?).

Evka3814
19.12.2017 5 z 5

Tyto knihy nikdy nezklamou

jani.ruzicko
25.11.2017 4 z 5

Na tento díl jsem se vlastně těšila nejvíc, bohužel mě ale docela zklamal... takové "nic moc"... přitom by se z jejich příběhu dalo vytáhnout určitě mnohem víc =)

Hany.Honey
07.11.2017 3 z 5

Klasika. Pohoda, dobrý.

janno69
28.10.2017 3 z 5

Trochu slabší článek v sérii, ale přečíst se to dalo, čekala jsem oddechovku a přesně to byla :-)

Katera
26.10.2017 3 z 5

Ze série mi zatím přišla nejslabší. Dlouho jsem se do ní nemohla začíst a na několik měsíců ji odložila, teď jsem se k ní v letadle vrátila a s velkou slávou ji dočetla. Tak nějak mi přišlo, že se Lola a Oliver příběhem jen pro$ukali.

Matita310
13.10.2017 5 z 5

Skvělé oddechové čtení.

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

HankaSkorepova
01.10.2017 2 z 5

Pro mě nejslabší kniha z celé série. Chvilkama se mi četla dobře, ale někdy jsem měla pocit, že se musím dokonce dokopávat k tomu, abych knihu vůbec dočetla. Nevadí mi, že tam není tolik sexu, ale celkově mě příběh této knihy tolik neoslovil.

Kekik
05.09.2017 3 z 5

Krásná obálka knihy (zelená je moje top barva).
Až do dvanácté kapitoli převážně nuda. Teprve ta třináctá byla ta správná. Jenže to už zbývalo jen 1 třetina knihy. Teprve tehdy mě kniha bavila. A to až do konce.
Sexu tu není tolik a já jsem ráda.
Pomalu, ale jistě, si autorky připravují půdu pro další román. London dostala více prostoru než v předchozím příběhu + zmínka o její nové práci, a objevil se Luke- tedy dva hlavní protagonisté Vášnivého lháře.
Moc se mi líbí, jak jsou příběhy propojené.

kacaaba
21.08.2017 4 z 5

Další pohodové čtení. Žádná velká sláva, od začátku se ví jak to dopadne, ale přesto se to čte hezky. Příjemně strávený večer s knihou.

Zuzka222
20.08.2017 3 z 5

Absolutně nezajímavá zápletka, kdy se navzájem milují, ale ani jeden to nevidí. Lola mi přišla úplně pitomá a už začíná být docela nuda jak jsou všichni krásní, sexy a úspěšní. Pořád je to ale nenáročné čtení na léto, proto 3*

helkol
08.08.2017 3 z 5

Třetí kniha od stejné autorky a musím říct, že jak mě předchozí dvě ještě bavily, tak tato už ne. Stále stejný děj, kdy oba po sobě tajně touží, nakonec si to spolu rozdají, následuje hádka, nějaký ten týden pauza a zase jsou na konci spolu, šťastní že našli svou spřízněnou duši :-D Takové holčičí čtení, které po pár knihách omrzí.

Nita17
08.08.2017 4 z 5

Tento díl je jiný, vždyť hrdinové jsou jiní než jejich přátelé. Rozmanitost povah je přece krása. Ano, bylo to místy zdlouhavé a pro mě pochopitelné. Lola je občas nevyzrálá a naivní, holt mladá a v životě vlastně teprve začíná. Oliver je ta kotva a rozum a navíc proměnil svou vášeň na práci - pro mě vysněný chlap :D

liletka_a
16.07.2017 2 z 5

Tento díl je opravdu zklamáním, musela jsem se dokopávat, abych ho vůbec dočetla.. nuda bez chemie a neustálé řešení blábolů..

Janiss_89
09.07.2017 5 z 5

100% spokojenost. Spojení autorky komiksů s geekem a zároveň majitelem obchodu s komiksy pro mě jakožto geeka bylo dokonalé :)

Eevina
03.06.2017 2 z 5

Celkem nuda, přišlo mi to neosobní, nečetla jsem předchozí díly, takže to bylo asi tím, ale autorka najela do příběhu s tím, že hlavní postavy dávno známe. Nic moc nevysvětlovala a prostě jsem se do hlavních hrdinů nedokázala vcítit. A Lola mi přišla na palici, pořád jenom řešila Olivera a pak zase svoji práci, jak pořád nestíhá, prostě mě to nebavilo.

Evule114
31.03.2017 5 z 5

Za mě opět spokojenost, až na to, že to mohlo být rozvedenější, jak zvládá práci a Olivera... Jinak si na nic nemůžu stěžovat a kniha přečtená za odpoledne :-)