Vášnivý hříšník

Vášnivý hříšník https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316567/bmid_vasnivy-hrisnik-o37-316567.jpg 4 669 91

Vášnivý svůdník série

Třetí ze série Vášnivý doplní a završí příběhy tří kamarádek, které se po divokém flámu v Las Vegas ráno probudily vdané za tři neodolatelné muže. A je to tady! Kdo nám ještě chybí do mozaiky božských, vášnivých a hříšných přátel? Lola a Oliver. Sem s nimi. Lola miluje komiksy, sama je píše a kreslí. Oliver vlastní obchod s komiksy, je jejich vášnivý fanoušek. Už vám to došlo? Jim dvěma ještě ne. Milují se, ale nevědí o tom. Dokonce by se dalo říct, že dělají všechno pro to, aby se to neproláklo. Od začátku až dokonce pořádně zamotaný příběh. A od začátku až do konce nabitý vášní, emocemi, sexem, ale i nedorozuměními a hádkami. Lola už prostě čekala moc dlouho, až se splní její dětský sen udělat film podle svého vlastního komiksového scénáře, a Oliver je vážně trochu moc nesmělý a upjatý. Pochopí Lola, že láska je stejně důležitá jako pracovní úspěchy? Najde Oliver mužské sebevědomí a odvahu pustit se do vztahu, který skrývá nebezpečí, že ho zničí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Dark Wild Night , 2015

Bet
15.01.2020 4 z 5

Pohodové čtení na dovolenou

smejkalova.m
26.12.2019 5 z 5

Musím tedy říct, že oproti předchozím knihám ze série se mi tahle líbila nejvíc. Oliver mi předtím přišel takový nijaký, ale v jeho příběhu byl úžasný! :-)

Renatapek
03.11.2019 2 z 5

Vášnivý Oliver a Lola se v alkoholovém oparu vezmou ve Vegas, ale hned jak vystřízliví, manželství zruší. Jenže stejně je to k sobě oba přitahuje. On má obchod s komiksy, ona je píše. Oba si začínají plnit své profesní sny a do toho se pomalu, ale jistě rozjíždí příběh jejich vztahu. V knize se znovu objeví a jejich přátelé, které už možná znáte s předchozích dílů. Je super si přečíst o tom, co dělají dál i když jejich kniha už skončila :).

margitka13
01.09.2019 5 z 5

Z tejto série som si najviac zamilovala rozhodne Olivera. Je chytrí, vášnivý a nehrá sa na blbečka, ktorý nemá záujem. Je síce trošku nesmelí ale keď nájde to svoje sebavedomie....niet viac o čom. A Lola je proste Lola. Bez nej by táto kniha nebola knihou. Sama autorka (ehm teda autorky) sa nemá za čo hanbiť a to za žiadnu z jej kníh.

mautinka88
02.07.2019 odpad!

Pro me nejmin zazivna kniha celkove , od bozkskeho po vasnivehi tohle nejnudnejsi verze , ke cteni jsem se musela nutit a dalsi dil diky tomuhle ani cist nechtela z obavy ze to bude zase tak hrozne
Za me ani jedna hvezdicka teda

malazluta
14.06.2019 4 z 5

Je těžké číst knihu, když si myslíte, že hlavní hrdinka je hloupá. Ale na druhou stranu, kdyby se nechvala, tak jak se chovala, tak by nebyl žádný příběh.

verunka93
27.01.2019 2 z 5

Z tohoto příběhu jsem byla trochu zklamaná a chvilkami jsem se i ke čtení nutila. Série "Božský" pro mě byla lepší.

makynka911
04.01.2019 4 z 5

Po sérii Božských jsem se pustila do čtení této série. V něčem horší než předchozí série, ale na odreagování od četby fantasy to stačilo. Čekala jsem, že příběh Loly a Olivera bude suchý, ale přišlo mi, že byl ještě o něco lepší než první díl :)

mimi55
25.12.2018 4 z 5

Příjemné čtení na dovolenou.

Turiel11
06.09.2018 3 z 5

Tento pár se mi obzvlášť zalíbil. Byli roztomilí a vtipní. Celková zápletka mi přišla trošku mimo, ale platí to stejné, jako u předchozích knih. Člověk si odpočine a přijde na jiné myšlenky. Kniha mě bavila.

munka
27.08.2018 4 z 5

Pekné oddychové čítanie na letné dní.

dendishek
27.08.2018 5 z 5

Po delší době jsem také sáhla do erotického příběhu. Knihy autorek znám velmi dobře, chybí mi dočíst už jen dvě. Zase si ale dám na chvíli pauzu. V podstatě je to stále stejná linie - tajná zamilovanost - spárování - hádka - pauza - vyjasnění citů a usmíření. Má to ale vždy šťávu a nenudím se. Moc se mi líbí dialogy postav, vždy mě rozesmějí. Také chování chlapů, ať už Finna, Olivera (miluji to jméno) nebo Ansela, všichni jsou sví a zajímaví. A kamarádství Loly, Mii a Harlow je záviděníhodné. Mně takové přátelství v reálném životě opravdu chybí :-).

LadyHip
18.07.2018 5 z 5

Po kratším oddechu stráveném u fantasy jsem se vrátila k erotickým románům příběhem Loly a Olivera. Předchozí díly jsem četla už před nějakou dobou, mimojiné je to i tím, že knížky od téhle dvojice autorek jsou u nás v knihovně beznadějně rozpůjčované. Takže zahlédnout knížku, po které jsem už dlouho bažila, byla slast už na první pohled :)
No, co si budem nalhávat. Nic, co by zfanatizovalo davy, ale tohle softporno pro holky prostě funguje a má šťávu. Zbožňuju tu atmosféru erotického dusna, tu chemii mezi postavami a pasáže, které zrychlují tep a nutí vás myslet na úrovni zvířecích pudů.

Trustty
17.07.2018 3 z 5

Nic ohromujícího, ale neurazí.

Lee7
15.04.2018 4 z 5

Musím říct, že mě díl překvapil. Ale byla jsem spokojená. :) Pořád dost humoru a zábavy..

Siwan
20.03.2018 5 z 5

Naprosto překvapivě se mi tenhle díl z celé série líbil nejvíc. Asi se mě dotknul nejvíc, protože spoustě z toho, co řešila rozumím a občas to bylo trochu jako zrcadlo, do kterého se vám nechce dívat, ale nemůžete si pomoct a nekoukat.

dee95
23.02.2018 5 z 5

Lola a Oliver. Bylo fajn, že to tentokrát nebylo jen o tom jednom i když to samozřejmě nechybělo. Trošku mi neseděla plachá povaha Loly a zároveň její odvážné jednání, ale to už je asi jenom můj problém :)

Rozinka28
19.02.2018 3 z 5

Z celé série Vášniváků se mi hříšník kupodivu líbil nejvíc. Přesto jsem ze série Božských zvyklá na vyšší laťku.

Market = )
05.02.2018 4 z 5

Jojo, to bylo zase docela prima. Oddechovka, místy vtipné dialogy a hezké situace. Oproti minule mi trochu scházelo větší zapojení okolí, ale aspoň že celá skupinka pořád byla na jednom kontinentu :-D. A mrzelo mě, že v celé knížce nebylo ani slovo o mamince Harlow. A pořád jdou mimo mě ty absolutně nesmyslně zvolený názvy knížek. Nechápu.

LivN
29.01.2018 2 z 5

Je to trošku slabší knížka,ale i tak se dala číst po vášnivém sprostˇákovi jsem čekala ještě něco lepšího ale bohužel.