Varovné signály očkování

Varovné signály očkování

Profesorka Strunecká, autorka bestselleru Doba jedová , nabízí v nové knize o očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace. Podrobné a pravdivé informace o vakcínách by měly být přístupné v demokratickém státu všem občanům. Stejně tak by měla být právem každého rodiče svoboda informovaného souhlasu u očkování jejich dětí. Vakcinace je invazivní lékařský zákrok, který může, byť v ojedinělých případech, způsobit poškození i smrt docela zdravé osoby. Stále více lidí touží po objektivních a vědecky podložených informacích a nehodlá se spoléhat pouze na to, co nám doporučují reklamy, sdělovací prostředky nebo nařizují státní orgány. Podobná kniha na českém knižním trhu dosud chybí. Čtenáři zde najdou i rady rodičům k očkování od praktické lékařky a legislativní část zpracovanou právníkem podle posledních úprav zákona o veřejném zdraví. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127376/varovne-signaly-ockovani-127376.jpg 4.725
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, ALMI

Jingle
23.03.2014

Líbí se mi, že se autorka snaží být poměrně objektivní. Není to jedna z těch zaslepených knih zuřivě propagující to či ono, ale upozorňující na možnosti výskytu nežádoucích účinků očkování a navrhující řešení, kdy, co a proč očkovat. Pro lidi, kteří nejsou zvyklí na odborné knihy a o zdravotnictví se moc nezajímají, to bude asi dost náročná četba, na druhou stranu to není ani cílová skupina.
Poučná je ta kniha minimálně v tom, že nabádá lidi k tomu, aby se zajímali, co jim lékař očkuje a kdy a aby se na něj obraceli v případě nežádoucích účinků.
Pro mě bylo nejpříjemnějším zjištění, že autorka určitá očkování dokonce doporučuje, tudíž že to není nějaký fanatik hlásající "nechme to na přírodě!" :)

AndyG
15.12.2013

Tato kniha by měla být povinnou četbou. Farma lobby bohužel dokázala legalizovat mnoho nebezpečných látek a tak se lidé přestali bát vedlejších účinků o nichž se dozvídal jen ten, kdo se aktivně zajímal a pídil po informacích.

Při čtení Varovných signálů si uvědomíte, jak málo vám lékař řekne a jak moc jsou reklamy na očkování cílené na zastrašování. Ke každému očkování je potřeba přistupovat s rozmyslem a zvážit pro a proti. Nikdy jsem se nenechala zlákat na očkování proti chřipce a nikdy jsem neonemocněla tak, jak lidé v mém okolí, kteří se očkovat nechali. Už vím, proč to tak je.

mgraja
28.03.2013

Mám dieťa a dnes po prečítaní kníh tohto typu mám otázok viac než odpovedí... doporučujem... musíme mať veľa informácí aby sme sa mohli informovane rozhodnúť

cace
21.03.2013

Jediný závěr je, že stejně nevím, ale více přemýšlím. A výzva pro všechny, hlsme nežádoucí účinky lékařům. moc se to nebere na vědomí, např moje dcera po Cervixu-silné bolesti břicha. Otázka, zda jsme udělali dobře, zůstává.

Litta
04.03.2013

Co Vám lékař neřekne, o čem buď musí mlčet (peníze), nebo o čem sám neví (cenzura už na fakultě?). Po přečtení jen málokdo bude chtít ohrozit své dítě vakcínou. Těžko říci, kdo má pravdu. Ale pokud si člověk umí dát dvě a dvě dohromady, přijde mu podezřelý všechen ten nátlak, nedostatek informací a nonexistentní prostor pro diskusi. Já už jsem se rozhodla, na které straně barikády budu stát. Pokud by se každý lékař řídil proslulým "non nocere", žádnému dítěti by nemohl píchnout injekci (injekce) s čistým svědomím. Mluvte o tom, ptejte se lékařů, hlaste nežádoucí účinky, nedejte se. Jen tak se může něco změnit k lepšímu!

očkování

Anna Strunecká