Lvi a krajka

Zbohatlý Ir Trevor Sheridan donutí za dramatických okolností krásnou Alanu k sňatku, který je pro newyorskou společnost šokem. Hluboká nenávist se pomalu mění v milostný vztah. Příběh se odehrává v době, kdy se newyorská společnost dělí na aristokratické Čtyři sta a… zbytek, do kterého spadají zbohatlíci. Slečna Alice Diana Van Alenová patří k miláčkům společnosti Čtyř set, kdežto Trevor Sheridan je nechutně zámožný a mocný zbohatlík, a ještě ke všemu Ir, což bylo v té době zároveň synonymum pro nejhorší spodinu. A tenhle troufalý Ir si vezme do hlavy, že se do privilegované společnosti dostane za každou cenu. V síti jeho trestného tažení uvízne Alana. Sňatek s ní mu má otevřít dveře. A také se tak stane. Jenže co pak, když zjistí, že chce ženu, které nedal jediný dobrý důvod k tomu, aby jej mohla milovat......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31374/van-alen-sisters-lvi.jpg 4.5142

Van Alen Sisters (1.)

Lions and Lace (1988)

Vydáno:, Ikar (ČR)

macuska

Krásna knižka,prečítaná už viac krát.Odporúčam.

haWranka
14.05.2017

I když je to "klasická" červená knihovna, člověk si projde změtí citů a změn názorů na hlavní hrdiny. Nikdo není černobílý, nikdo není čistě dokonalý a charakterní. Musím říct, že mi chvílemi i běhal mráz po zádech a také jsem si poplakala. Ano, je to romantika pro ženské, ale dost temná, chvílemi smutná... Přesto se k ní ráda vracím :)

V.e.r.u.
12.04.2017

Lvi a krajka je první kniha z oblasti historických romancí, kterou jsem přečetla a díky níž jsem začala číst další a další díla. Patří k mým nejoblíbenějším a vždy se k ní ráda vracím. Na stránkách příběhu se neustále něco děje a vztah mezi Alanou a Trevorem je nádherně popsán. Líbí se mi, jak to mezi nimi jiskří. Jak se oba z počátku snaží nepodlehnout tomu, co k sobě cítí i jak je jejich chování ovlivňováno potlačovanou žárlivostí. Jediné, co bych možná trošku pozměnila je to, že kdybych byla Alanou já, nedala bych Trevorovi to závěrečné usmiřování tak lacino. Asi bych jej po tom všem, co provedl trošku potrápila :-).

Theia83
18.08.2016

Jedna z mojich prvých kníh...určite odporúčam. Veľmi pekný príbeh.

carme
17.05.2016

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Četla už jsem ji snad 20x.

malazluta
05.11.2014

První kniha, kterou jsem od této autorky četla a která se stala příjemným překvapením.

Barbora H
03.09.2014

Moje srdeční záležitost, čtena mnohokrát a stále nejvíce oblíbená..... NEJLEPŠÍ!!!

BlueIvy
21.08.2014

Bola to moja prvá a zostala najmilovanejšiou knihou z tohto žánru. Proste dokonalá! Po x-tom prečítaní na nej stále nevidím najmenšiu chybičku :) A to romány odohrávajúce sa v Amerike zväčša príliš nemusím. Krásna je však od Meagan aj Peklo a raj.

BlueEliza
17.08.2014

Skvělá kniha, kde mi ani ta špetka nereálnosti nevadila ani trošku. Určitě se k ní v budoucnosti ještě vrátím :)

munka
11.07.2014

Jedna z mojich najobľúbenejších od tejto autorky, prečítaná niekoľkokrát.

Karoli282
07.05.2014

Nádherná kniha, jen škoda, že mi to přijde až moc nereálné. Ale pěkně se to četlo.

DagmarM
14.05.2013

Oddychová četba při bolení zubu. :-)

kika 13
06.11.2012

V reálném životě těžko,ale v knížce proč ne pěkné.

WEIL
23.08.2011

Inu zase důkaz, že v románu se klidně může i osoba nenávistná šmahem proměnit v láskyplnou.

78lulu
17.01.2011