V temnotách

V temnotách https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536054/bmid_v-temnotach-66157a61cf5b8.jpg 4 103 103

Matěj Mlynář série

Ztracená studentka, rituální vražda novorozence, sekta, drogy, krvavé běsnění Takové zlo prochází ulicemi poklidného Jindřichova Hradce, kde žije knihkupec Matěj Mlynář, bývalý policista, dnes soukromé očko. Poté co ho vyhledá matka zmizelé studentky, se zaplete do vyšetřování, které ho zavede do nejtemnějších stok. Pod vlídnou tváří města bují nenávist, předsudky, xenofobie Ještěže má Matěj svou Pavlu, která pracuje u policie, s níž může společně čelit zlu, které se nenápadně šíří. 1x CD MP3... celý text

katka.oo
15.07.2020 5 z 5

Super příjemná česká detektivka, zajímavé téma - sekty, Matěj s Pavlou také dobrý, už se těším na další díl.

ritz
04.06.2020 4 z 5

Dobrý zajímavý příběh, škoda, že jsem nepřečetla nejdřív ty předchozí díly, ale dalo se to pochopit i tak.

janina66
18.05.2020 5 z 5

Opět skvělé, i když opravdu temné. Přesně jako v názvu knihy. Sekty vždy vymývají mozky. Matěje i Pavlu jsem si moc oblíbila. Je to psáno velice čtivě bez žádné vaty okolo. Svižné krátké kapitoly. Už se těším na pokračování.☺

encyklopedie
09.05.2020 5 z 5

...ke knize jsem nechtěl nic psát ....třetí Matěj se nese na stejné vlně, jak v předešlých knihách.
Stačilo by ohvězdičkovat a doporučit.
Ale když vidím to obkecávání jak je to málo akční, konzumní, neurazí, bez adrelinu ......Jsme v jihočeském městečku, nejsme na divokém západě .....takže akce je tam dostatek, adrenalínu ještě víc....příběh se sype jak dobře promazaný švýcarský hodinový strojek ....
a to úplně stačí ke štěstí .....my co čteme, jsme spokojeni.... a čekáme na dalšího Matěje. Doufám, že ten se neponese v duchu : Matěji proč tě holky nechtějí....

Regom
06.05.2020 1 z 5

Méně akčnější, než jak z anotace působí. Konzumní detektivní čtivo, které neurazí...

Gugu
25.04.2020 3 z 5

Čtivá kniha, která plyne v podstatě klidným tempem, bez nějakých adrenalinových zvratů. Z mého pohledu tedy až příliš klidná když má jít o detektivku. Až příliš hladce šlo vyšetřování a celkové rozuzlení. Přečetla jsem velmi rychle, ale jakoby tomu něco chybělo, nějaké větší napětí nebo drama. Je to první kniha od autora, co jsem četla, možná, že předchozí dvě jsou dramatičtější se silnějším spádem a dějem. Tahle neurazila, nenadchla.

kolacky
13.04.2020 4 z 5

Vzhledem k tomu, kam se zdá směřovat děj dalšího příběhu, pevně doufám, že už neumře další osmnáctileté děvče - nebo že ho aspoň Matěj s Pavlou zachrání!!!

Lamanai
04.04.2020 3 z 5

Na mě už moc Indiana Jones :-) v tom J. Hradci se tedy člověk nenudí. Nesedělo mi tentokrát pár věcí: výslechy byly nepřirozené a vyšetřovaní vždy pod "tlakem" policistů roztáli jak kostka másla na poledním slunci (a kromě odpovědí na otázky vyklopili celý svůj životopis), Matěj už přežije fakt úplně všechno, M+P na můj vkus moc cukrují. Čte se to opět dobře, ale přijde mi to uspěchanější, než předchozí knihy. Na druhou stranu je dobře, že kniha stihla ještě aspoň e-vydání, rád jsem podpořil.

vpin
02.04.2020 5 z 5

Napínavý příběh, který nedovolí knihu odložit dokud nepřečtete poslední stránku, aby jste si mohli oddechnout, že Matěj Mlynář se po mnoha rvackach a pádech dostal zdárně do cíle

Rubyn
31.03.2020 5 z 5

Napínavá kniha, chytne a nepustí dokud nedočtete. Celá série se mi líbila. Těším se na další.