V šachu

V šachu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161431/bmid_v-sachu-vJc-161431.jpg 4 199 35

Televizní reportérka Tiel cítí příležitost: zmizela dcera multimilionáře Sabra. Jenže spíš než o únos jde o útěk; Sabra čeká se spolužákem Ronniem dítě a bojí se otce. Tiel se vydá po stopě mladého páru, stane se svědkyní dramatických událostí a navíc se seznámí s mladým lékařem. V napjaté situaci přehodnocuje své priority a poznává nový cit.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Standoff , 2000

biairicia
23.09.2017 4 z 5

Sandra opět nezklamala, hezký a napínavý příběh.

mariva
27.07.2017 4 z 5

Moje teprve druhé setkání s autorkou a určitě ne poslední. I když se děj odehrává během několika hodin a chvílemi se zdá, že je až zbytečně podrobný, přesto má v sobě dostatek napětí, aby čtenáře udržel a nepustil, dokud knihu nedočte.

barusak1
09.08.2016 4 z 5

Teprve třetí kniha od autorky, ale mě se moc líbila. I když jsem tušila jak dopadne hlavní hrdinka i přesto se mi kniha moc líbila. I když asi napsala lepší, tak jsem byla spokojená. Čtivá, napínavá.

tess.de.veles
07.12.2015 1 z 5

Tak tohle asi byla ta nejslabší, co jsem od Sandry četla...umí to MNOHEM MNOHEM líp ...

ovpana
14.03.2015 4 z 5

Moc hezké kniha pro odpočinek, čte se jedním dechem.

amysa
29.10.2014 4 z 5

Zajímavá zápletka, napínavé dějové zvraty, ale na konci jsem získala pocit, že všechno to dávkované napětí najednou splasklo jak bublina a zbyl jen hodně uspěchaný a předvídatelný závěr... Jako by najednou autorka zjistila, že už vyčerpala svůj stanovený limit stránek a tak to tak nějak v rychlosti zakončila, což je veliká škoda, ten potenciál tam určitě byl! Jednoznačně souhlasím s ostatními komentáři, že kdyby měla knížka nějakou tu stránku navíc, vůbec bych se nezlobila a určitě by moje hodnocení bylo vyšší než 3,5 hvězdičky...
Každopádně mě to neodradilo a určitě budu ve čtení knížek mé oblíbené autorky pokračovat:-)

R.E.M.
27.08.2014 3 z 5

Dobré dávkování napětí, postupné prozrazování pohnutek a malých i větších tajemství postav, zajímavé momenty. Sem tam střípek nelogičnosti. Na druhé straně - ani v životě se lidé vždycky nechovají logicky. Velmi dobrá kniha pro relaxaci, na dovolenou.

hojchna
03.07.2014 4 z 5

Pěkná kniha. Mohla by být delší, četla se skoro sama :)

Zdenda20
07.01.2014 4 z 5

Již jednou jsem od této autorky něco čet a bylo to docela dobrý. Tuto má dobrou pointu, jen vyspělost myšlení sedmnáctiletých mi přijde složitá.
Je to fakt asi napsaný jen pro ženy, které hledají v knihách prince z pohádky.Doporučuji jako odpočinkovou četbu.

muzka
22.09.2013 5 z 5

Hodně napínavá knížka, čte se\" jedním\" dechem. Víc bych popsala postavy, ale i tak je moc fajn.

inule
27.08.2013 3 z 5

Celá kniha v podstatě popisuje krátké časové období na jednom místě (abych toho moc dopředu neprozrazovala), do podrobna popisuje situaci a lidské pohnutky. Myslím, že by knížce slušelo takových 200 stránek navíc a rozvinutější příběh i vztahy.

Evaevelína
04.06.2013 3 z 5

nápad s příběhem je perfektní,ale vztah Tiel a Doca měl být rozvinutější...aspon o pár stran

aannyy
05.04.2013 5 z 5

Skvělá knížka, přečetla jsem ji jedním dechem :-)

Selvaga
11.03.2013 3 z 5

Pěkná kniha, měla jsem ji přečtenou za 1 večer. Svižný a zajímavý děj, jen škoda, že byla tak krátká.

kika 13
06.11.2012 4 z 5

Detektivní román téma dobré a četlo se to rychle zajímalo mě jak to dopadne.

Sandra Brown
americká, 1948