Hlad jako žádný jiný

Hlad jako žádný jiný https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127170/bmid_hlad-jako-zadny-jiny-COy-127170.jpg 4 344 43

V říši Lorů série

Vlkodlak Lachlain MacRieve je už víc než sto let týraným vězněm upírů. Jednoho dne vycítí, že se objevila žena, která byla stvořena pouze pro něj. Využije chvilkové nepozornosti trýznitelů, vysvobodí se z okovů a vydává se na cestu do Paříže. Tam sice stopu ztrácí, ale nenechá se odradit a hledá svou vyvolenou ženu dál. S hrůznou zjišťuje, že je jí upírka Emmaline Troyová. Lachlain ovšem netuší, že Emma je napůl upírka, napůl valkýra. Unese ji k sobě domů, do Skotska. Při společném životě pak poznávají nejen jeden druhého, ale i každý sám sebe. Plachá a bázlivá Emma se proměňuje v silnou ženu, která ví, co chce. Lachlain je původně odhodlaný, že ji prostě přiměje k tomu, aby žila po jeho boku, ale ve hře zdaleka nejsou pouze jeho přání. Upíři navíc zjistí, kdo Emmaline je, a chtějí ji získat pro sebe…... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Warlord Wants Forever; A Hunger Like No Other , 2006

angelbooks
14.09.2016 5 z 5

Pecka :D klidně bych si tu knihu přečetla znovu :D. Je to opravdu skvělý příběh a navíc v něm jsou upíři :D jedna z mých oblíbených fantasy postav :D.
Vřele doporučuju :).

Ivanka83
15.08.2016 5 z 5

Kniha mě doslova pohltila a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. A vůbec mi nevadilo, že jako první jsem četla díl druhý Zabít nebo milovat. Já mohu jedině doporučit oba díly a v jakémkoli pořadí.

LiLLu
26.06.2016

nějak je to na mě moc hrrr erotiky, hned na začátek knižky, kamarádce jsem to chtěla pujčit se slovy: fantasy porno:-D
nejde to dočíst, příde mi že tam sex straně rvala a to mam romantiku ráda. no možná dočtu pozdeji zatim nebodovano.

melien
17.06.2016

Novela s Myst která je na začatku knihy, mě dost navnadila na čtení knihy,bohužel při čtení hlavniho příběhu mě nadšení trochu opustilo, ale nekonec mě i přiběh Emmy bavil, a rozhodně stál za přečtení.

Xena011
21.02.2016 5 z 5

Úžasná kniha, od které se nedá už od pár počátečních stránek odtrhnout. Tento první díl nasadil vysokou laťku, kterou už ostatní díly nepřekročí, ale stojí za to si je také přečíst. Je to úžasný svět valkýr, upírů, vlkodlaků, čarodějek a dalších, kterému stojí obětovat svůj čas.

Haňulec
10.10.2015 5 z 5

Jak už tady někdo zmiňoval na začátku knihy se objevila novela, která by mohla být samostatně vydaná, jako kniha. Novela mě naprosto uchvátila a když už jsem myslela že bude pokračovat dál, tak jsem začala číst úplně jiný příběh, který byl skvělí. Myslela jsem, že mě takovýhle žánr knihy nebude bavit, ale už od první kapitoly jsem se od knihy nemohla odtrhnout, prostě a úplně mě uchvátila. Kdybych knize mohla dát více jak 5* neváhala bych. Mohu jí jen doporučit. :-)

SoniaShadow
03.08.2015 5 z 5

Tahle kniha na začátku obsahuje i novelu a myslím, že i ta novela by mohla dát na samotnou knížku, protože jsem si ji užívala a prostě mě překvapilo, když jsem v půl jedné ráno zjistila, že jsem vlastně ještě nedostala na začátek knihy (narazila jsem na list, který oznamoval začátek knihy). Takže si myslím, že i kdyby byla ta novela vydaná jako kniha, nebylo by to na škodu. Teď k ději knihy. Moc se mi líbil a ten začátek v katakombách, no jo.. :) Lachlaina jsem si hnedka oblíbila, ale to proto, že jsem věděla, co prožívá, kdybych byla v Emmiině kůži taky bych se ho bála. :D

Souhlasím zčásti s motokatty - další díly budu číst :D

LadyCotton
28.06.2015 5 z 5

Samotnou mě překvapilo jak mě tato knížka "dostala" - nemohla jsem se od čtení odtrhnout.
Je nutné počítat s tím, že hlavné gró příběhu (jak novely tak i samotného příběhu) je o tom, že mladá žena se dostane do ruky "nepřátele svého klanu", pořád mu říká NE,NE, NE ale přitom jí tuhnou bradavky jen když se na ní podívá... Takže to ve finále stejně skončí tak, že mu podlehne.
Nicméně autorka dokázala tuto primitivní kostru alá červená knihovna velice dobře obalit zajímavým dějem, přirozeným erotic. dusnem a pěknými dialogy.
Za mě tedy mohu knihu určitě doporučit, nicméně při čtení komentářů u dalších dílů z této série jsem se rozhodla, že další číst nebudu. Pokud jsem to totiž dobře pochopila, další díly jsou zase o nějakých jiných Valkýrách a Emma s Myst už v nich nefigurují... Navíc údajně první díl nastavil laťku velice vysoko a další díly už na ní nedosáhly... Zůstanu tedy u prvního dílu, který budu mít zafixován jako velmi dobré počtení :-D

PS: jinak s Lachtanem naprosto souhlasím :-D

julliette
29.04.2015 5 z 5

Je to krásný příběh. Nejdřív, jak se dali do kupy Myst a Wroth, pak Emma a Lachlain. a pak se setkali, protože Emma a Myst jsou příbuzné. Samá láska, vzdory a sex.

NeliQ
16.01.2015 4 z 5

Novela o Myst ma bavila o nieco viac ako hlavny pribeh, ale ako celok sa to citalo dobre. Najmä po vysvetleniach kto je kto a ake vztahy medzi jednotlivymi bytostami panuju. Za novelku za 5, za samotny pribeh za 3, takze za mna za 4*

maca5449
02.01.2015 4 z 5

Začátkem jsem měla pocit, že se budu knihou těžko prokousávat, ale po několika stranách, kdy je v náznacích(!!!) vysvětlený systém Lorů už to bylo ok. Začetla jsem se a BUM najednou se příběh mění a já čtu o postavách, které jsou v předchozích kapitolách zmíněny jen ve dvou větách. Docela šok. Přesto mě bavilo číst dál.

Největší výhrada se týká Lachlaina. Jako vážně? Lachlain? Co to je jako za jméno?! Pro mě to byl Lachtan.

Kniha určitě patří mezi ty dobré ze žánru paranormální romance, ale TOP to není. Je to čtivé a oddychové. Ale postavy mi zatím k srdci příliš nepřirostly. Dokonce se mi občas zdálo, že jsem to už někde četla. (např. SPOILER ! zlatý pásek Myst mi připomínal Brunhildu a poklad Nybelungů.)

Betnka81
29.11.2014 1 z 5

Kniha se mi zas až tak nelíbila , měla strašně pomalý rozjezd a ani jsem ji nedočetla , ale zaslouží si alespoň jednu hvězdičku za žánr , který mám tak moc ráda :(

Natt S
19.02.2014 2 z 5

Jelikož jsem v knihkupectví čapla po první knize, kterou jsem měla na dosah ruky byla jsem doma trochu zaskočená žánrem knihy, ale stejně jsem se nebránila čtení. Celkově kniha ušla, ale byla to taková oddechovka. Po romantické stránce to bylo... dobré(ale na mě stále až moc erotiky), ale co se týče děje autorka má co dohánět!

LadyElisa
18.02.2014 5 z 5

Tak tohle byla moje premiéra paranormální romance. Bylo to překvapení, nic jsem od téhle knížky nečekala a přesto mě dostala. Určitě si přečtu i další díly :)

Majafa
01.12.2013 5 z 5

Opět skvělý příběh od skvělé autorky. Určitě se k této knížce v budoucnu zase s vrátím.

NikinkaFantasy
28.11.2013 5 z 5

Kniha byla velmi zajímavá. Novela se mi moc líbila a hlavní příběh ještě víc. Nechyběly tam ani legrační scény. Nemělo to chybu. :-D

Alie
02.11.2013

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestly na sebe tahle série dějově navazuje ,jako jestly souvisí první díl s druhým a tak..????odpovězte co nejdřív prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marcia
23.05.2013 5 z 5

Naprosto skvělá série. Ze začátku se mi moc líbila novela, která nás zavedla do světa Lorů a valkýr. A samotný příběh o Emmě a Lachlainovi, moc ráda se k němu vracím.

Danda224
28.04.2013 5 z 5

Novela se mi moc líbila, je to pěkná knížka, dálší upíří románek těším se na druhý díl

nikolryskova
22.04.2013 3 z 5

Kniha byla zajímavá, nebyla špatná, ale ani nebyla nejlepší, dávám 3 hvězdičky za nápaditý příběh v pěkném podání. Možná si přečtu i další díl.

upíři vlkodlaci erotika pro dívky démoni valkýry domluvené manželství

Kresley Cole
americká
2012  87%Hlad jako žádný jiný
2013  89%Temné touhy
2012  85%Zabít nebo milovat
2013  89%Závod o život
2006  76%Cena za rozkoš

Kniha Hlad jako žádný jiný je v