V práci nemusí být blázinec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nastal čas skoncovat s érou přepracovanosti, chaosu, stresu a otravného „nestíhám“. Obdiv už nesklízí workoholik, ale ten, kdo si při zachování profesionality dokáže v klidu užít své odpolední volno i víkendy a dokáže se vyspat do růžova. Revolucionáři firemní kultury a autoři bestselleru Restart, mimo jiné tvůrci platformy Basecamp (bez níž by tato novinka nevyšla, neboť Melvil „běží“ celý na Basecampu), přicházejí s dalším převratným konceptem: KLIDNÁ FIRMA. Je to místo, kde vedení aktivně pečuje o to nejhodnotnější, co má k dispozici – o své zaměstnance. Jejich čas a energie je totiž vůbec nejcennějším zdrojem – a jen krátkozraký management nechá zápal svých zaměstnanců vyhasnout. Autoři zvěstují, že je čas přestat oslavovat „šílení“ a začít oslavovat „klid“. Fried a Heinemeier Hanson své argumenty umí podložit: už při zakládání Basecampu se stal klid pilířem firemní kultury. Knihu V práci nemusí být blázinec tvoří praktický a inspirativní destilát poznatků a zkušeností, jež může uvést do života kterýkoli manažer či šéf – a je jedno, v jakém oboru či v jak velké společnosti. Je to návod pro management zítřka. Pamatujte: ani ve vaší práci nemusí být blázinec a na emaily netřeba odpovídat v neděli odpoledne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421012/big_v-praci-nemusi-byt-blazinec-Wx1-421012.png 3.918
Žánr:
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Jan Melvil
Originální název:

It Doesn't Have to Be Crazy at Work, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha V práci nemusí být blázinec

Michalski
27.05.2020

Řekl bych příliš ortodoxní

PetraEliška
21.05.2020

Pro mě velká inspirace nejen z pohledu majitele firmy, ale i malého podnikatele či zaměstnance. Pokusné se si to pro sebe udělat lepší, tady najdete spoustu tipů jak na to.


houbaaa
07.04.2020

Fajn myšlenky na zmírnění přetlaku a stresu u kancelářských profesí. Čím víc majitelů firem a vedoucích pracovníků se jimi nechá inspirovat, tím se povede všem lépe. Ale začít můžete i sami u sebe.

Doporučujeme

Faktomluva
Faktomluva