V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2522 2522

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

sweeneytodd
13.05.2018 5 z 5

Ač mě chování hlavních postav vytáčelo celou dobu, kniha se čte sama a napětí je krásně budováno. Nadprůměrná kniha, ale ne nejlepší za poslední dobu.

swayno
13.05.2018 5 z 5

NAPROSTÁ PECKA!!! PŘEČTENO ZA JEDNU NOC

Jane417
12.05.2018 4 z 5

"V pasti lží" je fajn psychologický thriller. Není to extra top super příběh nebo originální jízda, ale přesto se čte dobře a rychle. Hlavní hrdince Cass se stane něco, když jede v noci domů, a to jí otočí život naruby. Jenže co se doopravdy přihodilo a co se začíná dít s Cass? Začíná bláznit? Rozpadá se jí život pod rukama? Musím přiznat, že kniha byla o něco slabší, než autorčina prvotina. Cass mi chvílemi lezla na nervy svým hysterickým vystupováním a konec se dal uhádnout... Ono tam totiž nebylo moc možností, jak by vše mohlo dopadnout. Na druhou stranu to prostě bylo dobré. Dala bych 3*, ale to mi přijde málo...

koki.veru
12.05.2018 5 z 5

Wau. Nevim co vic k tomu dodat,ale tahle kniha me naprosto pohltila :-) vic takovychle knizek :-)

kytarka
12.05.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi od této spisovatelky se kr mě dostalo jen náhodou. Tuhle knihu jsem si už však koupila s vědomím, že ji musím mít, předchozí kniha byla boží a i tahle je boží! Příběh ženy, které maminka umřela na předčasnou demenci. Když se stanou náhody kdy si Cass myslí, že na ty situace zapoměla, myslí si, že obemocněla také. V jejím okolí se však stane vražda ženy. No a jak to vše bylo? To si prostě musíte přečíst! Knihu jsem hltala stránku za stránkou a tak to mám ráda. Za mě tedy doporučuji!

Hope80
11.05.2018 5 z 5

Super kniha. Stejně jako její prvotina. Od začátku napínavé i po celou knihu. Od ctvrtky knihy jsem měla tušení co se děje, ale přesto fakt dobrá knížka.

annanas67
09.05.2018

Mám z téhle knížky dost smíšené pocity, na jednu stranu mě chytla a během tří dní jsem ji přečetla, ale první dvě třetiny si neskutečně vlekly, zdlouhavé nic, bez jakéhokoliv napětí, až konec, který se dal tak trochu předpokládat, byl napínavý. Hlavní hrdinka mi moc k srdci nepřirostla. Zhodnotila bych to jako takovou pohodovou oddechovku, která se dobře čte, neboť styl psaní mi opravdu sedl.

Brembelik745
09.05.2018 5 z 5

Spíše oddechovka než hrůzostrašná kriminálka. Od začátku knihy tušíte kdo je vrahem, ale i přes to samotný závěr docela překvapí. Kniha se dobře a rychlé čte. Hlavní hrdinka je trošku hysterická, ale docela sympatická. Bavil mně závěr, kdy Cass zjišťuje jak to celé doopravdy bylo....určitě povedená kniha a doporučují jí přečíst.

Dresia
09.05.2018 4 z 5

Jsem teprve v polovině, ale už teď je evidentní, že za první knihou dost pokulhává, škoda.

kneslova
08.05.2018 5 z 5

Výborný psychothriller, dobře napsáno. Myslím, že když máte pocit, že se nemůžete spolehnout na vlastní paměť tak to je pěkně stressující a zde mistrně popsáno. Nu pachatelé byli velmi pravděpodobní, ale super. Skvěle se čte

Paja85
07.05.2018 4 z 5

Hodnotím 4 z 5. Již to bylo zmíněno nekde níže, kniha se zbytečně dlouho cca 3/4 nesla v jednom duchu a poslední část, tak nějak očekávaná náhle vyrazila dech, ale vlastně jsme to tak nějak všichni čekali. Motiv - jak bylo také někde zmíněno...mno...trochu přitažený z vlasy. Ale četlo se to dobře :) oddychovka

Lotka
07.05.2018 2 z 5

Zas tak poutavé to nebylo. Čekala jsem do půlky než se vlastně něco pořádného začne dít...a pak to stejně nestálo za to.

oolinkaa
06.05.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha, super dej. Přečteno za jeden den

Toldist
06.05.2018 5 z 5

Další skvělý psychologický thriller od B. A. Parris. Nikdy jsem si nepřipadal tak v pasti jako v této knize. Konec je sice trošku slabší, ale i přesto je to opět geniální. Celá recenze na mém blogu: https://bigdogcz.wordpress.com

Beky
05.05.2018 5 z 5

Perfektní napínák!
Opět pro mne překvapivé rozuzlení, nicméně se dalo něco podobného očekávat po autorčině prvotině ... :-) ale za přečtení to stojí! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, protože zvědavost byla zkrátka silnější a příběh neskutečně poutavě napsán !!!
A o tom, jak realisticky na mne tato kniha působila se nebudu zmiňovat... :-)).

Klarinecka
04.05.2018 1 z 5

No. Za více jak dvě * to nestojí. První tři čtvrtiny se táhnou jako smrad ve stejném duchu, bez jakýchkoli zvratů, cca od půlky už člověk tak nějak tuší vo co gou a hlavní hrdinka je blbá jak štoudev. Navíc je ten konec docela přitažený za vlasy. Vlastně když to tak po sobě čtu, uberu tomu ještě jeden stupeň :)

romika
04.05.2018 3 z 5

Tak nejak me to spis zklamalo,asi jsem nekde zahledla poznamku,ze nic neni tak jak se zda.....tudiz jsem to cekala,asi uz jsem toho cetla dost,nebo mi to pripomina i castecne Nekdo cizi v dome,sklenicka nebo hrnek,za me celkem zklamani,prvni kniha byla lepsi.

Ondracool
02.05.2018 5 z 5

Vynikající, dechberoucí thriller!

malkina11
02.05.2018 3 z 5

Moje první setkání s touto autorkou u jejího druhého románu. Román je rozhodně napínavý a čtivý, ale z celkového pohledu, dle mého názoru, nijak nevyčnívá a považuji jej spíše za průměrný. V porovnání s žánrovkou Co zbylo z mojí sestry, kterou jsem četla před několika týdny, opravdu lehce pokulhává. Určitě si ale přečtu autorčinu vychvalovanou prvotinu.

Lucka.79
30.04.2018 5 z 5

Velmi poutavá kniha, rozjezd sice poněkud vláčný, ale i tak jsem od začátku přemýšlela, co za tím asi bude ... kniha mi připomínala Dívku ve vlaku, asi to bude tím, že mě hlavní hrdinka štvala stejným způsobem. Jakmile jsem se přehoupla přes polovinu, bylo nemožné knihu nedočíst. Konec byl na můj vkus moc rychlý, něco málo tomu ještě chybělo ... přesto dávám plný počet *, kniha se mi líbila.