V pasci Araba

V pasci Araba https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420298/bmid_v-pasci-araba-ygv-420298.jpg 4 25 7

Slzy pro Araba série

< 2. díl

Sára sa dostala do zajatia šejka Abdullaha. Stáva sa jeho otrokyňou, až kým sa jedného dňa v dome neobjaví muž, ktorý si ju chce zobrať za manželku. Pod nátlakom sa za neho napokon vydá. Cesty osudu sú však nevyspytateľné a Sára nečakane stretáva starú lásku, ktorá spôsobí v jej živote poriadny rozruch. Má šancu ich vzťah prežiť? A dokáže sa Sára popasovať s hrôzami z minulosti, ktorým musela čeliť? Začítajte sa do napínavého príbehu z arabského prostredia, v ktorom má miesto nielen láska, ale i túžba po peniazoch a krutosť vychádzajúca zo zatrpknutých ľudských sŕdc...... celý text

daza.dt
03.10.2022 2 z 5

Kniha se mi nelíbila, byla taková o ničem. Naprosto souhlasím s názorem lenkavildomcova. První díl raději nebudu asi zkoušet, myslím, že kvalitě díla vůbec nebude vadit, že jsem ho přeskočila.

Martinaa24
12.07.2022 4 z 5

Pokračovaní knihy se mi moc líbilo, občas tam bylo velké napětí.

lenkavildomcova
01.03.2022 3 z 5

No nevím, povrchní, neuvěřitelné. Sice rychle přečteno, ale spíše díky velkým písmenům a krátkým kapitolám.

eva0409
04.09.2021 5 z 5

Kniha, která se čte jedním dechem.

josska
13.06.2021 4 z 5

Pokračování knihy se mě moc líbilo,,naštěstí už tam nebylo tolik příšerných scén,,ale bylo to napínavé a byla jsem zvědavá,jak to dopadne..těším se na další knihy autorky,,

gargamelka
25.04.2021 4 z 5

Pokračování knížky Slzy pro Araba. Méně hrubiánství a ponižování, ale přesto kombinace napětí, vztahů, obchodu s bílým masem, povahy mužského pohledu na ženu.

Jurajovamaka
27.02.2021 5 z 5

Knihy od tejto autorky sú romantické, plné lásky, napätia, čítajú sa samé.
Ď A K U J E M Mirka, vždy vypnem a zrelaxujem pri Tvojich knihách. ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡