V kleci

V kleci
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535813/bmid_v-kleci-661170674a83b.jpg 4 1072 1072

Sayer Altairová série

Když policie ve Washingtonu D.C. objeví děsivou vražednou scénu - dívku, která byla dlouhou dobu uvězněna v kleci a pomalu umučena k smrti, přizvou k případu neuropsycholožku FBI Sayer Altairovou. Obětí je dcera vysoce postaveného senátora a Sayer tuší, že tento případ bude bedlivě sledován.

Literatura světová Thrillery

14.09.2019 5 z 5

Dvěma slovy bomba kniha.

Janaves
12.09.2019 5 z 5

Tak tohle bylo dost dobré! A určitě
by to chtělo pokračování!!

maličkán
12.09.2019 5 z 5

Výborný thriller, sympatická vyšetřovatelka, napětí a nečekané rozuzlení. Co víc si přát. Snad další díl?

harena
12.09.2019 5 z 5

Napínavý thriller se sympatickou vyšetřovatelkou, zajímavou a dobře promyšlenou zápletkou a čtený jedním dechem. Ale bohužel to, jak zemřel její snoubenec, se dozvíme pravděpodobně až v další knize, která teprve vyjde. Snad to bude brzy.
Pozn.: Příspěvek byl přesunut do diskuze, že je to spoiler, ale k tomu není důvod, neboť že je snoubenec mrtvý víme už z anotace a také hned ze začátku knihy.

wicca.w
12.09.2019 5 z 5

Kniha moc povedená. Po dlouhé době zase dobře napsaný thriller.

axspevak
05.09.2019 3 z 5

Docela zdarile dilo.Na to,kolik uz se toho napsalo opravdu originalni zapletka.Ale od odhaleni vraha jsem ale cekala vic,tenhle byl pro me malo uveritelny.

Gabetka
31.08.2019 4 z 5

Po dočtení nemůžete než obdivovat velmi výstižnou obálku. Četlo se to skvěle, padouch byl vychytralý a dlouho se čtenářům skrýval, ale od jednoho okamžiku jsem nechápala, jak můžou být vyšetřovatelé tak zaslepení, když je to tak zřejmé. Bylo to trochu překombinované a spojení s výzkumem byl opravdu až neuvěřitelnou náhodou, ale nic to nemění na tom, že zápletka je výborně vystavená a o napětí není nouze. Další díl se určitě nenechám ujít.

RADOST
27.08.2019 5 z 5

Napínavý děj, velmi dobrý příběh o spojení vysoké inteligence, psychopatické zvrácenosti, manipulací a touhy po poznání. Oběti jsou ve skutečné kleci. V těch pomyslných jsou vyšetřovatelé, podezřelí i pachatel. V kleci zažitého myšlení, stereotypů, manipulací, důvěry, víry ve své poslání. A po přečtení se nemohu ubránit srovnání s psychopaty podobného ražení, kteří se neblaze zapsali do dějin lidstva.

kasavubu
23.08.2019 5 z 5

Tak tohle bylo hodně parádní počtení. Možná trochu překombinované, ale jinak super zápletka i rozuzlení. Postavy byly skvěle vykreslené. Jediné, co mi přišlo jako už moc velká náhoda, bylo propojení vražd, na kterých Sayer pracovala ve svém výzkumu psychopatů s vyšetřovanými vraždami dívek z klece. To už bylo i na mě moc. Další pokračování si určitě nenechám ujít.

harena
22.08.2019 5 z 5

Napínavý thriller se sympatickou vyšetřovatelkou jsem hned půjčila bratrovi, který chtěl dobré a napínavé čtení a které se hodí na dvoudenní pobyt na horách. Těšíme se oba na další díl se Sayer Altair. Dobrý thriller.

Fixa08
13.08.2019 4 z 5

První případ Sayer a musím říct, že dobrý! Těším se na druhý díl!

Darktherka
12.08.2019 4 z 5

Knížka se četla dobre, ačkoli množství nevinných obviněných mi celkem bralo dech. Ale těším se na pokračování

veveronka
09.08.2019 4 z 5

Vyborna.Cetla se sama

Pája699
07.08.2019 5 z 5

Tak tohle byla fakt jízda, pecka, prostě BOMBA!! málem mi chytla knížka, jak jsem rychle obracela stránky a hltala příběh jedním dechem. Teším se na další případ agentky Sayer Altairové a doufám, že bude brzy :-)

Barbucha12
30.07.2019 5 z 5

Tak to byla jízda. Napínavé od začátku do konce. Miluji, když thrillery píší ženy a tady se to obzvlášť povedlo. Hltala jsem stránku po stránce a určitě doporučuji. Těším se na pokračování a další díly.

deiwo
25.07.2019 5 z 5

Púšťal som sa do tejto knihy s obavami, tie sa rýchlo rozplynuli. Pre milovníkov napätia to bola proste parádna jazda ✌️.

Mischone
24.07.2019 5 z 5

Ano! Tak tato kniha byla pecka! Od začátku do konce jsem kapitoly přímo hltala :D Je to napínavé, že knihu nechcete odložit, příběh tak složitý a nepochopitelný, že nedokážete ani odhadovat kdo za tím stojí. Detektivka se vším všudy, nezklame, stoprocentně překvapí a nadchne vás! Musím jen doporučit, protože jsem objevila další autorku od které si nenechám ujít další knihy.

Eliška82
21.07.2019 5 z 5

Škoda že není více hvězdiček????od začátku až do konce super čtení ????těším se na další knihu

Tyrkysová
19.07.2019 5 z 5

Celý příběh velmi rychle plyne a všechna tajemství odkrývá hezky postupně. Až na pár míst, kdy je vyprávění maličko hluché nebo čtenáři předkládá opakovaně to samé, jen jinými slovy, jde rozhodně o velmi originální příběh, který má spád a jen tak něčeho se nezalekne. S hlavní hrdinkou se ztotožníte lehce, tajemný vrah vás bude překvapovat a finální rozuzlení je také zajímavé, byť malinko na hraně uvěřitelnosti.
4,5/5*

Miginka
18.07.2019 5 z 5

Vzrušující příběh, od kterého se nedalo odtrhnout a pro mě celkem napínavý zvrat v závěru. Těším se na další případy agenty Sayer Altairové.