Utrhnout se ze řetězu

Utrhnout se ze řetězu https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26253/bmid_utrhnout-se-ze-retezu-8Nv-26253.jpg 4 301 42

Poznávají se tři týdny, milují se tři měsíce, hádají se tři léta, snášejí se třicet let a děti začnou znovu,-- tak zní definice manželství francouzského filozofa H. Taineho. Hlavní hrdinky této knihy však nemají tolik trpělivosti a chtějí svůj život změnit hned.

ujira
27.09.2022 2 z 5

Moje první Monyová, lehká, čtivá, plytká. Jednou za čas příjemná oddechovka.

Han-nah
27.03.2022 4 z 5

Další hezká, oddychová kniha od této autorky. Na jejími životními a vztahovými příběhy si odpočineme, pokud se téma netýká nás nebo vede k zamyšlení. Každý člověk má v životě okamžik, kdy najednou chce svůj život změnit nebo aspoň " Utrhnout se ze řetězu".

i.stefany
06.03.2022 4 z 5

Jak již název a obálka napovídá, jde opět o vztahový příběh z pera Simony Monyové. Tentokrát se jedná o jednohubku v podobě nevěry a manželské krize. Je to nenáročné a rychlé čtení a zajímalo by mě, do jaké míry čerpala Simona náměty ke knihám z vlastní zkušenosti.

Ishir
26.02.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

smardice
02.02.2022 3 z 5

Kratičká oddechovka, tak akorát na jedno odpoledne, s otevřeným koncem.

zdenaR
18.03.2021 4 z 5

Rychlé čtení, autorka nezklame.
Ale určitě má lepší věci.

ydnac
15.02.2021 5 z 5

Čtení na hodinku, ale stálo za to :-)
Smála jsem se nahlas a to je to co jsem od knihy očekávala - oddych a zábavu :-)
V osudu hlavní hrdinky bych se nijak nepitvala, holt jak si kdo ustele...a buď mu to vyhovuje a nebo ne a pak je na každém, jak se k tomu postaví.

Luciferda81
15.11.2020

Super kniha, tak jako všechny ostatní. Škoda, že už paní spisovatelka žádnou jinou nenapíše

petunkav
17.02.2020 5 z 5

Jednoduše řečeno - že života. Pěkná, úsměvná jednohubka.

Honkovae
23.01.2020 5 z 5

Perfektni knizka,nervozni jsem byla za hlavni hrdinku az do konce. Jsem sragora:-)

stju
01.09.2019 3 z 5

Připadá mi, že touto knihou Monyová, slovy hlavní postavy, ukázala, čím jí osobně vlastně psaní bylo. Cituji z knihy: "Mně je souzeno o tom svém (o lásce) jenom snít. Anebo psát! Jen jsem doufala, že výsledek bude mít větší cenu než pouhý výkřik do tmy, větší cenu než deník jedné staré kozy. Příběhy frustrovaných ženských ve středním věku ještě pořád docela frčí. A víš proč? Jsou nás totiž mraky..."

JancaMia
13.05.2019 5 z 5

o tom že když jedné z vás muž zahne a stane se cennou trofejí pro přítelkyni vaší kamarádky .. aneb setkání nové a staré krávy ... chcete-li :)

Aleh
13.01.2019 4 z 5

Jedna z mnoha vztahových jednohubek od Simony Monyové o tom, jak je možné utrhnout se ze řetězu (a to doslova). Kniha pro zábavu, chvíle odpočinku i pro poučení a zamyšlení. Dobře se čte. Pro čtenářky, které si oblíbily příběhy ze života od Simony Monyové doporučuji.

Janisss
02.01.2019 3 z 5

Oddechovka na dopoledne, zvláštní konec...

ErikaJ
06.04.2018 2 z 5

První knížka od Monyové,kterou jsem četla.Neurazí,asi pobaví, člověk nad dějem nemusi nějak zvlášť přemýšlet, soustředit se apod,ale asi jsem náročnější čtenář.Knížka ve mně nic nezanechala a za pár dnů mi obsah vyšumí z paměti.

cukrovka
14.02.2018 2 z 5

Rozhodně znám od této autorky lepší příběhy.

mia.com
29.11.2017 3 z 5

Ke knize hsem se dostala skrz čtenářskou výzvu a položku oblíbená kniha rodičů. Moje mamka autorku zbožňuje, má všechny knihy. Jáse do ní asi úplně nezamiluji, je to pro mě takový nenásilný průměr, ale přečteno jsem měla za chvilku. Občas už mě štvaly pasáže myšlenkových pochodů, ale téma bylo zajímavé a konec překvapivý.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Tyhle knihy prostě pobaví. Autorka vtipně vidí problémy v životě.

m.valova
14.01.2017 4 z 5

Kniha se mi četla dobře,konec mě překvapil.

Luca84
28.12.2016 2 z 5

Moje prvni Monyova. Takova oddechovka na jedno odpoledne. Literarni hodnota pro me nulova.