Útěk z afrického pekla ekniha

V devatenácti letech se na dálku zamilovala do afrického černocha a odjela za ním do Ghany. Na pobřeží Atlantského oceánu prožila nádherný měsíc a myslela si, že je to jen začátek celoživotního štěstí. Příliš pozdě přišla na to, že se stává bílým otrokem nigerijské mafie.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213963/utek-z-africkeho-pekla-213963.jpg 3.6232

Útěk z afrického pekla 1.

Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno (ekniha)

Kniha Útěk z afrického pekla

denisa7430
01.12.2020

Čtivě napsaná kniha o tom, jak naivita nezná mezí... Hlavní hrdinka pro mne byla na facku od první stránky, avšak její "konečné řešení" bezvýchodné situace, si žádá mou obrovskou poklonu.

Vikaa123
26.06.2020

Knížka čtivá, příběh má dost podobný obsah jako všechny knihy tohoto typu. Krásně potvrznuje, že mladý jsou blbý a láska je slepá

Jajusenka
19.06.2020

Do knihy jsem se ze začátku nemohla začíst. Nebylo to tím, že by neměla děj, ale vadil mi styl psaní autorky a také její neskutečná naivita. Dále jsem nemohla vystát, že skoro na každé stránce psala o své lásce jako o černém princi, protože se to opakovalo na můj vkus opravdu často. Chybělo mi vysvětlení, čím byl jeho životní příběh tak zajímavý, že jím byla posedlá již jen z vyprávění. Když jsem si na tohle všechno zvykla, kniha byla čtivá a neodložila jsem jí až do konce.

michelle47
21.11.2019

Nestačila jsem se divit naivitě hlavní hrdinky. Z toho důvodu mě kniha už v půlce přestala bavit.

jprst
24.08.2019

Kniha o naprosté hlouposti a nezkušenosti hlavní hrdinky, o tom, jak končí naivní sny. A odvaha napsat o tom knihu? Spíše bych v tom viděl kalkul, jak vytlouci z tohoto děsivého zážitku alespoň nějaký profit. Možná, že jsem příliš kritický, ale s ohledem na svůj věk už nevěřím všemu, co se zdá být na první pohled jasné.

prochajda
23.08.2019

Jako odstrašující případ, skvělá kniha, ale nechápu jak může být někdo tak bl....slepý. Ještě si přečtu si pokračování.

LenkaGonn
25.03.2019

Musím souhlasit s paní Šárkou. Nechtělo se mi ani věřit, že by se ta holka tolikrát nachytala. Vím, že se nemá soudit pokud se nebylo ve stejné situaci a o to se ani nechci snažit, ale opravdu tenhle příběh mě doháněl k vzteku a chtěla jsem na Barboru křičet vzpamatuj se. Smutný a komplikovaný začátek dospělého života a celkově jsem z té knihy zůstala v myšlenkách dlouho smutná.

Šánka
09.03.2019

To je vážně k vzteku, znovu jsem se u dalšího z mnoha podobných příběhů dostala do varu, ta strašná naivita těch holek! A skutečně nechci soudit, zamilovat se může každý do toho nesprávného, ale.....první facka?, možná?, snad? (neznám, ale budiž), jenže bití, ponižování, znásilňování, pohled na ženu, její postavení a úloha v tomto pro nás nepochopitelném světě, ne a ne !!! Nelze spojit neslučitelné. Bylo by moc fajn, kdyby si všechny dívky , které by rády našly svého africkeho prince, knihu přečetly.
Kniha není nějaký děsivý thriller, příběh je skutečný, a o to horší....