Utajené dějiny Čech: od pravěku do roku 1945

Utajené dějiny Čech: od pravěku do roku 1945

Kompletní vydání všech svazků, které doposud vyšly.

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42298/utajene-dejiny-cech-od-praveku-do-roku-42298.jpg 4.120
Literatura naučná, Historie
Vydáno:, XYZ

Jana3003
17.10.2015

Zajímavá kniha, ale trošku těžká na čtení.

Rawen616
14.06.2013

Představte si historii Čech jako velkolepý fantasy epos o tom kdo ovládne skryté přírodní síly a boji který mezi sebou vedou zasvěcenci odpradávna s něčim co se nazývá nelidé. Sice to není fantasy příběh ale přesně takhle to na mě působilo a nutno přiznat, že to bylo vynikající pokud tedy jste ochotni přistoupit na autorovu hru. Zarytý skeptik tohle vzdá už po pár stranách. Já mam záhady, konspirace a mytologie velice rád takže jsem si tuhle šílenou teorii užil a přátelé...ono to celkem i dává smysl a klidně by to tak mohlo být :-) A nebo nemuselo. Mě se historie v tomhle podání velice líbila.

Nibiru
29.03.2012

Vynikající trilogie, čte se jedním dechem, zkoumá českou minulost zpod "povrchu", všímá si skrytých, mystických proudů a energií, které nás obklopují, ale o kterých vždy věděli pouze zasvěcenci, kteří jejich tajemství a působení bedlivě střežili a hlavně - dovedli je využívat ve svůj prospěch. Jsou to pradávné staré pravdy, které byly odhaleny, potom skryty tak důkladně, až byly zapomenuty, aby byly znovu pomalu a bolestně objevovány.

Autoři knihy

Otomar Dvořák