Utajené dějiny Čech I.

Zcela unikátní pohled na naše nejstarší dějiny z hlediska moderních šamanů, psychotroniků a záhadologů, který umožňuje vysvětlení mnohých jevů, s nimiž si archeologové dodnes nevědí rady. První díl Utajených dějin Čech shrnuje období od lovců mamutů až do příchodu křest'anství do Čech. kapitoly: Lidé a nelidé Ohněm a kamenem Přátelé démonů Čas krvavého býka Čas posvátných hájů Milovníci chaosu Nenápadní dobyvatelé Město věčného ohně Podivná bitva...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/43819/utajene-dejiny-cech-i-Q8G-43819.jpg 4.331
Mytologie, Historie, Záhady
Vydáno:, Ivo Železný

WolfIssen
02.09.2017

Hodnotná kniha obsahující nevšední a převelice zajímavé informace. O autorech není třeba nic dodávat, jsou to legendy české záhadologie.

Tyet
16.06.2017

Tuhle knížku jsem si vykručela na kamarádce a když už mi ji tedy půjčila, považovala jsem za svou povinnost ji dočíst, i když jsem už po první čtvrtině došla k závěru, že jsem sice hodně naivní a přístupná kdejakým šíleným teoriím, ale určité věci zkrátka skousnout nedokážu. Vadilo mi především násilné napasování autorových teorií na jakoukoliv událost a postavu, kterou zpracovával.
Dočetla jsem knihu klopotně do poloviny, protože téma mě zajímá. Normálně rozečtené knihy neodkládám, ale tady jsem to udělala. Závěry a teorie jsou podle mého laického názoru tak uměle vykonstruované a na hlavu postavené, že jsem to neskousla ani já, které nepravděpodobné a nepopulární teorie nevadí.

Dandulka
23.09.2012

Po přečtení téhle knihy jsem jen koukala s pusou dokořán- Je to vůbec možné?????? Doporučuji.

Froola
22.07.2012

Zajímavá kniha, zajímavé věci, nedá se číst najednou a naráz. Čtu ji podruhé

paloma
23.04.2012

Jedna z nejlepších knih na toto téma, kniha mě tak zaujala, že jí s mrazením v zádech čtu už potřetí.