Osvobození

Osvobození https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75978/bmid_osvobozeni-5bT-75978.jpg 4 385 31

Elena společně s Damonem, Meredith a Bonnií vešla do Temné dimenze osvobodit Stefana, který tam pomalu umírá. Damon cítí vinu za zločin, který proti bratrovi spáchal, a je ochoten nasadit pro Stefana život. V Temné dimenzi události spějí k dramatickému vyvrcholení. Elena s přáteli míří přímo k vězení, a jako vždy to je závod o život. Dramaticky osvobozují Stefana z cely. Teprve při akutním nebezpečí smrti, hrozící jejím přátelům, se Eleně podaří znovu vyvolat Křídla ochrany. A pak již prchají bránou mezi dimenzemi z vězení do pozemského světa, domů do Fell's Church.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Return: Shadow Souls - Part II , 2010

Esko*
24.04.2013 3 z 5

První čtyři díly nejlepší, pak už kvalita klesá a zdá se mi, že autorka už neví coby. I tak se to číst ale dá a všechny nejsou až tak hrozné.

orangerose
05.03.2013 4 z 5

je lepší než 1.část ''Duše stínů'' , hezky navazuje na 1 část., víc akce, napětí , super knížka :)

TessDragon
29.01.2013 4 z 5

2.část ''Duše stínů'' se mi líbila více než 1.část, rozhodně tu bylo mé oblíbené pořádné dobrodružství a akce, a byl i strašidelný. Zamilovala jsem si nové postavy (Sage, Saber, Talon), jen mi vadilo to Elenino ''přeskakování z Damona na Stefana a naopak, Stefana strašně moc miluje, ale občasné líbání s Damonem to vůbec nevadí. Ale musím poznamenat, že konec byl opravdu překvapivý a jsem natěšená na další díl. ;)

sachista
16.08.2012 3 z 5

Další díly upířích deníky jsou už klasickou nastavovanou kaší, čte se to poměrně rychle, ale postrádá to kouzlo prvních dílů. Navíc Osvobození údajně nenapsala ani sama L. J. Smith, nýbrž nějaký anonymní autor, pak to tak bohužel vypadá...

Kaka.cs
06.06.2012 5 z 5

Další skvělý díl Upířích Deníků. Moc se mi líbil hlavně konec a už se těším, až si přečtu další díl.

Dandulka
15.05.2012 5 z 5

Ani tenhle díl mě nezklamal, četl se sám, jak se říká na jeden dech.Prostě prima čtení!!!!

Selekcaje
06.04.2012 5 z 5

Všechny díly upířích deníků se mi čtou ůplně samy...nemusím se do toho nutit, nenudí mě to...ikdyž je to občas trochu zdlouhavé popisování vím že příjde zase akčnější zcéna:)

Kateriska
02.03.2012 5 z 5

Výborný díl! Opravdu jsem se od toho neodtrhla...

Adulina12
21.02.2012 4 z 5

takový.. no není to to co to bylo dřív, ale líbilo se mi, že Elena už začíná milovat i Damona (ano, prozradim to, ale to už myslim každýmu stejně došlo) ale.. bylo to už trochu prázdný.. i když to tedka zní jinak než jak to myslim..

Peace
06.01.2012 1 z 5

Nechala jsem se zlákat v naději, že tentokrát to budou opět staré dobré UD.. S lítostí musím konstatovat, že příště.. už fakt ne..

Vendulik
13.12.2011 5 z 5

Skvělá kniha, moc mě překvapila.

upíři pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965