Soumrak

Temnota se šíří městem. Damon, který býval vždy lovcem, se sám stává kořistí - obětí zlomyslného stvoření, které dokáže ovládnout jeho vůli a které netouží pouze po Elenině krvi, ale přímo po její smrti. Starý les zabydlují podivní krvelační hmyzí tvorové a stromy ožívají vlastními zlovolnými úmysly.

https://www.databazeknih.cz/images_books/59_/59457/soumrak-lEf-59457.jpg 3.3485

Upíří deníky (6.)

Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

The Return: Nightfall - Part II (2010)

Kniha Soumrak

Denča23

Chvílemi se mi kniha zdála zmatená. Také jsem měla, co dělat, abych to vůbec dočetla. V jednu chvíli jsem čtení už vzdala, ale za dva týdny jsem se k tomu vrátila a knihu dočetla a jsem za to nakonec ráda.

zuzana1995
29.06.2018

tento díl mi přišel o dost slabší než předcházející, uvidíme snad další budou čtivější :-)

Hoshi
03.03.2018

Vlastně už od Upířích deníků nečekám vůbec nic. Kdybych si stále nemyslela, že mě to ještě nějak nadchne, překvapí, tímto dílem bych asi skončila a dál už nečetla, protože mi to připadá stále dokola to samé - klid, hrozba, smrt, Damon, vše je relativně ok. Již jsem si tak nějak utvořila názor, jak bude celá tahle série zakončena, avšak i tak se pustím do dalších dílu.

kleo9554
23.08.2017

tak tady už jsem se začala příšerně nudit a nevím, jestli to dočtu...

petra3242
16.07.2017

Nebylo to až tak špatné čtení, jen mi opravdu už dost vadí časté překlepy (Matt x Mant; Tamara x Tamra). To, že Damon je natvrdlý blbec, co si nevidí na špičku vlastního nosu, a mluví o něm jako o Muttovi, to je spíš úsměvné. Příběh na mě pořád působí dost zmateně a natahovaně, jako když už autorka neví, co ještě vymyslet.

Věrulička
22.05.2017

V tomto díle byly občas takové dívné pasáže jako např. piercing, nebo to s tím vteřiňákem, fuj, ale jinak dobrý. Stefan tam nebyl, zato Damon tam byl hodně, což je super. Trochu mi vadila Elenina potřeba neustále někoho z nich fackovat, ale Elena je beztak divná. Taky jsem si udělala seznam všech italských nadávek napříč díly a teď se těším, až je budu používat na nic netušící lidi :)

evca7271
02.06.2016

pekne cteni ale serial lepsi

Mruskulka
06.04.2016

Zatím nejlepší díl ze série :-)