Osvobození

Elena společně s Damonem, Meredith a Bonnií vešla do Temné dimenze osvobodit Stefana, který tam pomalu umírá. Damon cítí vinu za zločin, který proti bratrovi spáchal, a je ochoten nasadit pro Stefana život. V Temné dimenzi události spějí k dramatickému vyvrcholení. Elena s přáteli míří přímo k vězení, a jako vždy to je závod o život. Dramaticky osvobozují Stefana z cely. Teprve při akutním nebezpečí smrti, hrozící jejím přátelům, se Eleně podaří znovu vyvolat Křídla ochrany. A pak již prchají bránou mezi dimenzemi z vězení do pozemského světa, domů do Fell's Church....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75978/osvobozeni-5bT-75978.jpg 3.5318

Upíří deníky (8.)

Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

The Return: Shadow Souls - Part II (2011)

Kniha Osvobození

Denča23

Konec mi přišel uspěchaný a odfláknutý.

Hoshi
05.03.2018

Nebyl to špatný díl, ale to překvapení na konci? Kdybych řekla, že jsem to nečekala, lhala bych sama sobě. Už mě to trochu unavuje číst v každém dílu téměř to samé.

petra3242
01.08.2017

celkem nuda čtení, je to pořád to samé dokola, musela jsem se smát na konci, jaké překvapení si autorka vymyslela pro Damona :D

Mruskulka
18.05.2016

Nebyla špatná, nebyla skvělá. Už mě i docela unavuje, jak musí s kitsune pořád bojovat, už by mohla autorka vymyslet něco nového.

Always a reader
09.07.2015

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

Nagadir
07.01.2015

Konečně nějaké zlepšení, byť byl děj zaplácán večírky, popisem jednotlivých šatů a tak podobně, nebýt toho mohlo to být o něco dynamičtější. Některé věci mi opět přišly spíš vtipné než děsivé či hrozivé (fakt mučili Stefana tím, že mu rozřezávali Elenin obrázek???)
4/10

Betnka81
18.08.2014

Další podařený díl ,oproti minulému o trochu lepší :)

ivzu77
30.07.2014

Mám tyto knihy docela ráda, zároveň sleduji i seriál s výborným hereckým obsazením, ale nemohu tyto dvě věci porovnávat, jelikož jsou knihy brané jako předlohy, ale každá verze ( kniha / serál ) si jdou svou cestou. A proto mne baví oba směry.
Přečetla jsem všechny její knihy a u žádné jsem se nenudila.