The Mighty Thor: Ragnarok

Po celá tisíciletí byl uvězněn pod zářícími věžemi Asgardu. Nyní se devět říší roztřese strachy, protože se Mangog dostal na svobodu! Pohání jej nenávist miliard a miliard bytostí a za cíl má jediné – vytasit z pochvy Odinův meč a způsobit Ragnarok, konec světa! Jako bonus: Thor se dozvídá pravdu o svém podivném dvojím životě v roli doktora Donalda Blakea a tajemství jeho původu je konečně odhaleno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296713/the-mighty-thor-ragnarok-mtN-296713.jpg 3.621

Ultimátní komiksový komplet 97.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Hachette

Kniha The Mighty Thor: Ragnarok

hroubek
14.06.2016

Tak strašně rád bych chtěl dát tu čtvrtou hvězdičku, ale za ten konec a neustále opakovaní jmen musí jít o hvězdu dolů. Osobně jsem si Ragnarok představoval jinak, spíše jak něco více, než jen stvoření plné hněvu. Příběh odsýpá, nenudí a je nabitý akcí a hlášky. Jen nechápu proč se musí všechno neustále opakovat.

martinstefko
27.05.2016

Kniha Ultimátní komiksový komplet 97: The Mighty Thor - Ragnarok není skvělá, ale patří k tomu lepšímu ze straších komiksů, které se v sérii Ultimátní komiksový komplet objevily. Už jen pro kresbu Jacka Kirbyho kniha stojí za to.

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova