Spider-Man: Marvel Team-Up

Spider-Man: Marvel Team-Up https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301912/bmid_spider-man-marvel-team-up-3zg-301912.jpg 4 26 5

Celá tlupa těch největších komiksových superhrdinů spojí své síly s úžasným Spider-Manem ve sbírce Marvel Team-Up! Buďte svědky toho, jak náš oblíbený pavouk bojuje po boku takových ikon, jako je mocný Thor, Human Torch, Iron Fist, Captain Britain nebo Wasp... a přitom srazí na kolena některé z těch nejďábelštějších marvelovských padouchů! Obsahuje sešity Marvel Team-Up 59-70.... celý text

ludek.n
15.01.2024 4 z 5

Chris Claremont a John Byrne jsou dvojkou, která ze Spider-Mana dostává to nejlepší, co jim tento superhrdina může poskytnout. Akce střídá akci. Ať už bojuje po boku Yellowjacketa a Wasp proti Equinoxovi, s Human Torchem a Ms. Marvel proti Super-Skrullovi, pomáhá Iron Fistovi zbavit se Steel Serpenta, s Captainem Britainem čelí vražedným plánům hračičky Arcadea, zachraňuje Tigru z područí Kravena, osvobozuje Man-Thinga, čaroděje Dakimha a jeho učednici Jennifer Kaleovou ze spárů strašlivého D´Spayra nebo s pomocí boha hromu Thora ochraňuje svět před řáděním Živoucího faraona, vždy se jedná o adrenalinem nasáklý příběh bez jediné chvilky na oddech. Autoři berou vše, co mají po ruce, vrhají to po protivnících a neohlížejí se na následky. Člověk by řekl, že tak zběsilé řádění, které předvádějí, musí ve čtenářích dříve nebo později otupit jejich citlivost vnímat jednotlivé nuance, ale kupodivu se tak neděje. V prvním sešitě naskočíte na vlnu, a pak už se jí necháte unášet. Každé další vyprávění do vás napumpuje další dávku energie, až si říkáte, odkud se všechna bere. Je to jako nekonečná studna, v níž to srší a vybuchuje nápady, potencí a satirickými průpovídkami. Bavil jsem se od začátku do konce.

venomslav
01.07.2019 5 z 5

Skvělý Spiderman a nádherná kresba Byrneho.

1972Sixo
12.02.2019 4 z 5

Staromódne akčné. Splnilo účel.

martinstefko
05.07.2016 2 z 5

"Ultimátní komiksový komplet 118: Spider-Man - Marvel Team-Up" je hezkou ukázkou toho, jak se Marvel snažil zaujmout a jak chtěl přinést jiné příběhy. Jsou zde zmínky o dalších příbězích z jiných sérií, ale nemáte pocit, že se jedná o skutečnou provázanost, ale spíše o snahu upozornit na to, že jsou zde další série, které rozhodně stojí za to číst a vy byste si je neměli nechat ujít. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/07/1207-ultimatni-komiksovy-komplet-118.html

hroubek
29.06.2016 4 z 5

Jsem mile překvapen. První sešity tohoto komiksu nebyly špatné, přesto byly takové nezáživné a trošku obyčejné. Pak se, ale na scéně začali objevovat hrdinové, o kterých jsem toho moc nevěděl a dané příběhy mě mnohem více bavily, i přestože byly dosti přepálené, ale co taky čekat. Komiks se čte hodně dobře, a i když se zdá plný textu, tak hodně převládá povedená akce, která se různě mění podle protivníků. Povedená komiksová jednohubka.

Autoři knihy

Chris Claremont