Avengers: Korvacova sága

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Oživlý stroj Korvac prchl z 31. století a časem pronikl až k současné Zemi. Po porážce týmem z budoucnosti Strážci galaxie přejímá podobu zdánlivě obyčejného člověka a přemýšlí o záhadách vesmíru, jejž si přeje zotročit. Pouze jeden tým je schopen zastavit jeho vysněné dobývání. Dokážou však Avengers, s mnohými vlastními problémy, zastavit vesmírného dobyvatele, než bude příliš pozdě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298296/big_avengers-korcova-saga-13X-298296.jpg 4.128
Série:

Ultimátní komiksový komplet 119.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Hachette
Originální název:

The Avengers: The Korvac Saga, 1978


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Avengers: Korvacova sága

DennisMoore
15.04.2017

Takhle si představuji Avengers v plné síle. Na jedné straně důmyslný příběh, úžasná kresba a stoprocentně epické momenty (souboj Starhawka s Korvacem, to je opravdu něco), na druhé straně ta voňavá naivita situací typu Avengers jedou autobusem, která je kouzelná a ne směšná, protože je snad každému jasné, že by to bez ní nešlo. Krásně se to doplňuje, skvěle se to čte.

Hwaelos
27.11.2016

Příznačná naivita a zbytečná doslovnost, typické pro starší marvelovské komiksy, jsou přítomny i zde. Přesto vyprávění oplývá značnou nápaditostí ve splétání různých dějových linek a místy mu dokonce nechybí i trocha filozofického přesahu.


hroubek
14.06.2016

Příjemné překvapení. Začátek je trochu delší, než by bylo potřeba a samotný vývoj hlavních událostí nechává na sebe docela dost dlouho čekat. O to více pak baví poslední tři sešity, které krásně gradují. Fajn čtení.

martinstefko
10.06.2016

V závěru příběhu je přesah, který v mainstreamovém komiksu až tak často nevidíte, což je i důvod, proč se mi komiks nakonec líbil. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/06/1185-ultimatni-komiksovy-komplet-119.html

memphisz
29.05.2016

Epická sága,ve které se Avengers postaví bohu. Závěr je úžasný a kniha rozhodně stojí za přečtení. Kresba na svou dobu kvalitní. Naivita scénáře je přítomná, ale nijak zásadně.

Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova