Daredevil: Na černé listině

Vnášením spravedlnosti do uliček Hell's Kitchen si Daredevil vytvořil slušnou řádku nepřátel, takže není divu, že ho jeden ze zločineckých gangů zapsal na černou listinu. Slepému ďáblovi teď jde po krku veškerá spodina New Yorku. Všichni ti zabijáci jsou nebezpeční a odhodlaní Muže beze strachu porazit... ale žádný tolik jako šílený nájemný vrah Bullseye....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/292067/daredevil-na-cerne-listine-B1j-292067.jpg 3.926

Ultimátní komiksový komplet (120.)

Daredevil: Marked For Murder (1980)

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette

Pazďa
09.07.2016

Na černé listině je podle mě vynikající pro čtenáře kteří se s Daredevilem nikdy až tak moc nesetkali ale ví oč jde. Jednotlivé kapitolky nejsou nijak moc propojené a všechny jsou uzavřené. Sešity jsou z let 1979-1980 takže tu máme typický starší komiks s velkými záplavami textu, členitými protivníky ze světa Marvelu a i osobnějšími osudy Matta Murdocka.

hroubek
14.06.2016

Daredevila mám rád a tohle je další parádní komiks s ním. První sešit není taková pecka, ale jakmile se na scéně začnou objevovat staří známí jako Black Widow, Bullsey, Hulk a další, tak příběh chytne neuvěřitelné tempo, které prostě funguje. Akce je super, napětí by se dalo krájet, hlavní postava má spoustu problému, které musí řešit a ke všemu je to perfektně nakresleno.Škoda, že jsou tady dva nebo tři slabší sešity, které trochu brzdí tempo, jinak velmi povedený komiks, který udělá radost všem fanouškům Muže, beze strachu.

memphisz
26.05.2016

Příjemné překvapení. Sám McKenzie užívá stereotypy a naivní scénář se šablonovitými charaktery, ale sílící vliv mladého Millera je znát každým dalším číslem. Postupně se tak otevírá cesta k realismu v komiksu a temným příběhům. Kresba Millera a Jansona je od začátku do konce perfektní. Nejlepší je jasně sešit č. 164 - Expozé.

martinstefko
17.04.2016

Tohle je na Ultimátním komiksovém kompletu parádní a přesně proto mám jeho druhou řadu rád. Představuje nám komiksy, které mají v některých případech zásadní postavení v dějinách žánru, alespoň toho mainstreamového. Tady se ale dá říct, že to ani na tak starý komiks není špatné, není to tak upovídané, jako třeba komiksy Stana Leeho, ale přece jen to jsou hlavně epizodky, kterým chybí lépe propracované scénáře. Ale na rozdíl od některých jiných starších věcí, tohle se vám bude dobře číst a bude vás to bavit.

Marvel Ultimátní komiksový komplet komiksy superhrdinové superschopnosti zločiny Daredevil

Autoři knihy

Frank Miller