Ultima

Ultima https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478204/bmid_ultima-m3F-478204.png 3 13 3

Maestra série

< 3. díl

Pravá identita Judith Rasleighové je pohřbena pod kupou lží. Nemluvě o mrtvých, lidech, kteří byli natolik bláhoví, že jí zkřížili cestu. Teď je nebezpečně lapena mezi bossem ruské mafie a zkorumpovaným italským detektivem. Judith je nucena se pustit do velmi odvážné akce – vytvořit falešné umělecké dílo a pak ho ve světoznámé aukční síni, kde dříve pracovala, prodat za 150 milionů dolarů. Představa, že se tak pomstí svému bývalému nechutnému šéfovi, ji vzrušuje. Ale odhalení nové identity ji může skutečně ohrozit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Maestra 3: Ultima , 2018

Ticiana
28.06.2022 3 z 5

Nebýt toho konce, dala bych jeste hvězdičku navíc, protoze mne to vážně bavilo. Prislo mi, ze autorka úplně nevěděla, jak sérii ukončit, skoda. Hlavní hrdinku jsem si docela oblíbila, i kdyz to byla naprostá psychoptka a kniha je hodně nereálná. Ale skvělá oddychovka.

derminator
12.12.2021 3 z 5

Musím říct že na začátku knihy jsem si říkal panebože co jsem to začal číst, ale jak se kniha rozvíjí dále tak to není vůbec spatne ba naopak. Baví mě kniha kde je zápletka s obrazy. Za mě kniha dobrá jen byla chyba že jsem začal číst až 3 díl tudíž jsem si musel hodně domyslet. Doporučuji budoucím čtenářům začít od prvního dílu. Já hodnotím 65%.

kristyna3919
22.11.2021 1 z 5

Tohle už byla taková z nouze ctnost. Chtěla jsem vědět, jak hlavní hrdinka dopadne. První díl měl potenciál, byl zajímavý a bavil mě, to stejné i druhý, ale už byl slabší. Po knihách již asi znovu nesáhnu.

L.S. Hilton
britská, 1974