Ukradnutý bozk

Ukradnutý bozk https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412896/bmid_ukradnuty-bozk-66043e010f1eb.jpg 4 838 173

PRVÝ BOZK BY VRAJ MAL BYŤ Z LÁSKY. Môj mi ukradol diabol v maškarnej maske pod tmavou chicagskou oblohou. SVADOBNÉ SĽUBY SÚ VRAJ POSVÄTNÉ. Naše sme porušili ešte v kostole. SRDCE ŽENY VRAJ BIJE PRE JEDNÉHO MUŽA. Moje zlomené krvácalo pre dvoch rivalov, ktorí oň bojovali až do trpkého konca. Sľúbili ma Angelovi Bandinimu, dedičovi jednej z najvplyvnejších rodín chicagskej mafie. Vzal si ma však senátor Wolfe Keaton ako výkupné za otcove hriechy. VEĽKÉ ĽÚBOSTNÉ PRÍBEHY SA VRAJ KONČIA ŠŤASTNE. Ja, Francesca Rossiová, som ten svoj škrtala a prepisovala až do poslednej kapitoly.Jeden bozk. Dvaja muži.Tri životy. Osudovo prepletené.Dekadentne šťavnatý román Ukradnutý bozk sa od vydania teší obrovskej popularite mladých čitateliek. Nenávistný a vášnivý vzťah Francescy a Wolfa sprevádza poznanie, že Wolf požiadal o jej ruku iba z pomsty. Rozmaznaná dedička mafiánskeho impéria sa ocitá v cudzom svete, vystrašená, ale odhodlaná presadiť sa.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

The Kiss Thief , 2019

ardeas
28.02.2023 2 z 5

Na to, ze bol dej písaný "oboma" postavami, bol nevyvazeny. Nemam pocit, zeby obohatil o Wolfeov pohlad nejako zásadne. Vela intríg, zvratov a naivity hlavnej hrdinky, aj ked chapem jej konanie.
Inak príjemná jednohubka, co mi za pár dni vysumi z hlavy...

wielka
12.02.2023 5 z 5

Mozno niekedy klise, mozno znama tematika, ale zaujimave, miestami napinave, prudko citatelne. Ano, temou trochu podobne serii Mafiosa, ale nic mi v tejto knihe neprekazalo. Pacila sa mi.

Knižnípauza
11.02.2023 5 z 5

Tak tohle bylo boží!
Tahle kniha mi neskutečně sedla a nemohla jsem přestat číst. Příběh mafiánské smetánky byl po dlouhé době pro mě něco nového a fakt jsem si to užila.
Hlavní hrdinka mě sice chvíli vytáčela, ale to se brzo srovnalo.
Romantická linka se tak hezky budovala, chemie byla skvělá a pouto mezi Wolfem a Franceskou příjemně postupně zesilovalo.
Senátor Wolf Keaton byl pro mě po dlouhé době moc fajn mužská postava ( samozřejmě, že arogance a trochu toho blbství měl, ale zase který mužský hrdina v tomto žánru ne že)

Doporučuji!

Njangu
09.02.2023 5 z 5

Můj první letošní rest z předchozích let. S touto autorkou není možné sáhnout po špatné knížce. I když tady mě někdy strašně štvala Francesca. Každopádně jako celek je knížka úžasná. Výborně napsaná a čte se to téměř samo.

Pampelda
17.01.2023 1 z 5

Knihu jsem dočetla. Čekala jsem ale něco jiného. Za mne červená knihovna.

Bara52
25.12.2022 2 z 5

Podle obsahu jsem cekala trochu jiny zanr, nicmene jsem se do toho odhodlane pustila...a vydrzela to pres pul knizky! Cervena knihovna, od ctvrtky jsem vedela jak to dopadne, proste romanek. Od te pulky uz mne to zacalo nudit, bylo to porad dokola, kraska a zvire, on pod jeji laskou samozrejme zmekne, znezni, zmeni se a budou spolu stastni az do smrti. Nic pro cynika jako jsem ja :)

Wajny
19.11.2022 4 z 5

V poslední době mám štěstí na výběr knížek, i přestože některé se mi líbí méně, tak mají vždy něco společného - jsou neuvěřitelně čtivé!

Ukradený polibek jsem si chtěla přečíst už dlouho, takže když jsem dostala chuť na romantiku, byl jasnou volbou. Podle anotace jsem čekala něco trochu jiného....Tady totiž vůbec nešlo o milostný trojúhelník (to by se musel Angelo víc snažit), ale spíš o napravení jednoho senátora.

Prostředí mafie mám ráda. Líbí se mi, že je hodně odlišné a platí tu úplně jiná pravidla.

Franceska mi byla sympatická, ale občas jsem nad jejím chováním kroutila hlavou. Musela jsem si pořád připomínat její nízký věk a to, že nic kromě internátní školy nezažila. Občas se chovala nevyspěle a naivně, ale na druhou stranu si stála za svým, nebála se ukázat pravdu a její hobby mě bavilo, i přestože bylo hodně netradiční. Perfektně je popsán její vývoj z naivní husičky do slušné intrikářky.

Wolf mě většinu příběhu hrozně vytáčel. Většinou mám ráda tento typ - drsný, arogantní..., ale tady mi jeho chování přišlo už přes čáru a něco bylo opravdu odpudivé. Líbí se mi, že ale postupně odkrývá víc ze sebe a že si uvědomuje, že jsou důležitější věci než pomsta.

Romantická linka byla povedená. Pro mě byla i uvěřitelná, protože se nejednalo o nic rychlého a jiskření mezi postavami bylo skvělé! Nejvíce mě bavily slovní přestřelky mezi Franceskou a Wolfem. Ani mi nevadilo obří klišé na konci, jen nemuselo být tolik protahované.

Pro všechny milovníky romanticko- erotických příběhů určitě doporučuji. Já mám L.J.Shen velmi ráda, už jsem od ní četla dost knih a nikdy mě žádná nezklamala.

janka2000
07.11.2022 3 z 5

Uf. Pořádně ulítlý romantický příběh. Senátor si domluví sňatek dcery mafiána a pak si ji podmaní. Jenže pak přijde láska a všechno je jinak.

dooky
28.10.2022 4 z 5

Jeden z případů, kdy anotace klame. Podle ní bych po knížce nikdy nesáhla. Narazila jsem na ni až podle recenzí u jiné knihy a šla do toho. A udělala jsem dobře. Mělo to děj, zvraty, erotiku a kopu sladké romantiky. Ideální na vyplnění podzimního odpoledne. Nenudila jsem se.

lailaj
09.09.2022 3 z 5

jsem na rozpacích. Kniha má vysoké hodnocení. Je psaná čtivě, ale hlavní postavy se mi nelíbily, nedokázala jsem se do nich vcítit a občas mi přišly vyloženě protivné. Už v první třetině jsem si říkala, jestli knihu vůbec dočtu

Lee7
10.08.2022 5 z 5

Perfektní náboj, děj - mám ráda příběhy rivality, pomsty a bolavého srdce. Měla všechno - vášeň, humor, děj a sladké zakončení. Opravdu mě pohltila, četla se sama.

MAU256
07.08.2022 5 z 5

Položil mi tu nejtěžší otázku, jak se mi kdy dostalo, přesto odpověď na ni byla nejsnazší ze všech. Popadla jsem svého manžela za límeček a vytáhla ho na nohy. Moc dobře jsem věděla, jak se mu příčí klečet na zemi. "Křídla nemá k letu, " zašeptala jsem. "Mám je proto, bych měla čím chránit rodinu."

Tohle byla první kniha od autorky, líbila se mi. Musím říct, že to Francesca neměla jednoduché, milovala někoho, koho po jednou polibku s jiným už prostě nemohla mít. A vzít si někoho, koho nenávidíte s pocitem, že jste byla rodiči "prodána", v její kůži bych být nechtěla. Taky na to, že to byla jediná dcera mafiána byla dost naivní. A Wolf - tvrdý oříšek, ale i tvrdého senátora přemůže láska. Určitě si ráda přečtu i nějaká další díla od této autorky.

Sukinka
20.07.2022 5 z 5

Její knihy jsou neuvěřitelne :))

pollyn
11.05.2022 odpad!

To bylo tak špatné. První půlku jsem myslela, že hrdinka vypadla z románu 18. století. Druhá půlka byla jak laciný Harlequin. Korunu tomu dodala poslední kapitola.

narisa
19.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Tento příběh se mi moc líbil. Od Shen jsem nejdříve přečetla knihy v sérii a teď jsem se dostala k těm samostatným.
Wolf mi chvílemi připomínal Vica (Viciouse), ačkoli na toho v chování nikdo nemá. Franceska byla víceméně taková, jak se od ní očekávalo - milá, naivní a nedotčená. Wolf byl samé tajemství. Třeba to se Sterlingovou mě celkem dost překvapilo. To s Francesciným otcem ani ne. Musím říct, že Wolf měl vážně pevné nervy ve vztahu k jejímu otci. Jinak mi to dost připomínalo romány z 19. století, hlavně asi tím, jak byla Francesca nevinná (viz scéna s panenstvím). Dva karamboly v jejich vztahu mi bohatě stačily - ten první, její nevinnost, to jsem pochopila, ale ten druhý, jak políbila Angela a řekla, že se chce nechat rozvést, tak tam mi byla Franceska dost proti srsti, protože se zachovala fakt hloupě.
Ale jinak krásné pohádkové čtení.
Doporučuji a hodnotím 4,5*.

CiaKawlone
18.04.2022 5 z 5

Anotace mi přišla trochu zavádějící, ale nakonec se z toho vyvinul moc pěkný příběh, který mě skutečně bavil. Francesca byla trochu naivka, což dokážu pochopit vzhledem k jejímu věku a především věkovému rozdílu. Přece jen byl poměrně značný. Nicméně jsem si užila každou stránku a knihu založím k mým oblíbeným.

beata2193
31.01.2022 3 z 5

Tak tohle mě moc neoslovilo...Hrdinka pro mě příliš naivní (i přesto, že jí bylo tolik kolik bylo) a docela mě štvala holka :) L.J. Shen mám ráda, ale s jinými knihami autorky se to nedá srovnat. I tak jsem to ale přelouskala :)

Natali11
17.01.2022 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, líbila se mi ta chemie a napětí mezi Wolfem a Franceskou, to jak se jejich vztah vyvíjel a našli si k sobě cestu. 100% doporučuji.

TerryDee
26.12.2021 5 z 5

Podle anotace jsem očekávala jiný příběh, než ten, který jsem četla. Nicméně to neovlivnilo můj názor, že se mi tato kniha líbila. S L.J. Shen jsem ještě neměla tu čest, takže jsem si řekla, že to musím napravit. A jsem ráda, že jsem začala právě s touto. Akl myslím si, že další knihy od této autorky ns sebe nenechají dlouho čekat - mám v plánu číst Hříšné chlapce.
Popravdě, Wolfe Keaton mě totálně zničil a ukradl mi srdce. Arogantní, pomstychtivý a drsný hajzlík, jenž je zbaven veškerých dobrých vlastností a citů. A i když je to totální bad boy, tak tohle chceš.
Z toho důvodu se mi líbilo sledovat rozvíjející vztah Wolfeho s hlavní hrdinkou Francescou, což milá, ale bohužel naivní mladá dívka, jenž měla zkreslené představy o světě. A právě tento nesourodý pár mě bavil, neboť sledovat jejich neustálé kočkování, štěkání po sobě, podezírání, mstění a usmiřování bylo úsměvné.

knihomolkaL
01.11.2021 3 z 5

Vcelku příjemné oddechové čtení. Akorát, ale to je můj problém, nějak nemusím ty příběhy z mafiánského prostředí, tudíž jsem si to tak úplně neužila. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, jen mi lezl trochu na nervy ten její věčný pláč. Přeměna jejího protějšku mi přišla trochu přitažená za vlasy, ale budiž. Co mi však přišlo neuvěřitelné, tak to byla změna v chování hrdinčina otce - z milujícího na nenávidějícího.