Ukradená cukřenka

Ukradená cukřenka https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313202/mid_ukradena-cukrenka-lgh-313202.jpg 4 25 8

Frantík Lebeda série

Osmiletý Frantík stojí před nelehkým úkolem. Chce všem dokázat, že není žádný špunt, ale statečný hrdina, který odhalí zloděje rodinného klenotu – starožitné cukřenky. Při pátrání mu pomáhají kamarádi Matěj a Zdíša. Společně sledují podezřelého pana Pitrmana a vymýšlejí důmyslné léčky. Ale ukáže se, že jejich podezřelý není žádný zločinec, nýbrž docela sympatický sochař. Kam tedy cukřenka zmizela?... celý text

Aknel26
31.07.2022 4 z 5

Pěkná detektivka pro předškolní děti nebo malé školáky. Zápletka byla jednoduchá a vysvětlení takové zbrklé, bez důkazů, ale jako seznámení s tímto žánrem perfektní a třeba od ní povede cesta až k Nesbovi. Hlavní hrdina byl rozhodně sympatičtější než Harry Hole. Určitě si přečteme i další díly. Ilustrace nás tolik neoslovily, třeba ty hlavy v oblacích byly vyloženě divné!

anitram17
31.07.2020

Opět prima čtení a dobrodrůžo

jasmína
06.06.2019 5 z 5

Dcerka se zaujetím poslouchala tento i další navazující díl.

A mně se jí tyto knihy dobře četly.

š.m.i.k
03.06.2019 5 z 5

Príma dětská "detektivka". Je skvělé sledovat, jak děti ztichnou až se jim skoro zastaví dech a jak je to "chytlo". Byly zvědavé, jak to bude pokračovat a od poloviny knížky už jsem byla donucena číst dokud příběh neskončí... Takže rozhodně doporučuji i ostatním malým zvídavým detektivům.

Litocha
07.04.2019 4 z 5

Hezké ilustrace, sympatický a věrohodně napsaný hrdina, zápletka ukazující, že i z jednoduché záležitosti se může vyvinout dobrodružství a trocha nenásilných mouder k tomu. Jako dospělá bych si možná představovala o něco složitější zápletku, ale myslím, že malí čtenáři, kterým je příběh určen, budou spokojeni.

broskev28
29.01.2019 4 z 5

Príma nápad aneb tříčlenná detektivní parta v akci! Být malý neznamená být hloupý, jak názorně předvádí hlavní hrdina Frantík.

bibi.r
31.05.2017 4 z 5

Velmi pěkná a zábavná. Malý čtenáři (2. třída) se u ní budou skvěle bavit.

klodnerovic
22.05.2017

Knížce, v níž se hlavní hrdinka jmenuje stejně jako já, nemůžu nedát jinak než za pět (hvězdiček). Ale nemyslete si, kdyby si je nezasloužila i z jiných, podstatnějších důvodů, nedostala by je.