Zrozena o půlnoci

Zrozena o půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93336/bmid_zrozena-o-pulnoci-3eW-93336.jpg 4 325 53

Údolí stínů série

Jednoho večera Kylie Galenová zjistí, že je s nevhodnými lidmi na úplně špatném večírku, a to navždycky změní její život. Matka ji pošle do tábora pro problematickou mládež v Shadow Falls a během pár hodin po svém příjezdu Kylie zjišťuje, že mládež v táboře není jen „problematická". Tady, v Shadow Falls, se vampíři, vlkodlaci, měňavky, čarodějky a víly učí ovládat své schopnosti a kouzla a žít v obyčejném světě. Kylie se sice nikdy necítila být normální, nicméně ani nepatří k místní hordě paranormálních zrůd. Nebo ano? Všichni kolem tvrdí, že je Kylie jednou z nich a že tady určitě není náhodou. A jakoby pobyt v táboře nebyl již tak dost složitý, objevují se Derek s Lucasem. Oba úplně odlišní, ale stejnou mocí nad jejím srdcem. Ačkoli se Kylie cítí velmi nejistá a v obavách ze všeho kolem, jedno jí začíná být jasné: Shadow Falls je místem, kam skutečně patří. -- 1. vydání.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Born At Midnight , 2011

renefer
20.08.2013 4 z 5

Přestože je kniha určená pro náctileté, dost se mi líbila a přiznám se, že jsem ji četla už podruhé. Děj sice není bůhví jak náročný, dost připomíná sérii Škola noci, ale autorka dokáže vtáhnout do děje a nepustit. Už se těším na další díl.

Leena
27.07.2013 5 z 5

Ač už dávno nejsem teenager, tato zatím "tetralogie" (poslední dil ještě nevyšel), mne zcela pohltila. Je to velice hezky napsané, napínavé a čtivé:-)Čtyři díly jsem přečetla za 14 dní:-)

NikinkaFantasy
30.06.2013 4 z 5

Ze začátku, když jsem četla tuto knihu mi nepřišla nějak zajímavá a uvažovala jsem o tom jestli ji přestanu číst, pak na scénu ale přišel pohledný vlkodlak Lucas a dodal příběhu to pravé. Přiznávám že jsem na konci brečela a řikala si, jestli to dopadne v druhém díle dobře. Kniha se mi prostě moc líbila. :-)

Iworri
08.04.2013 1 z 5

Poslední dobou se hodně ptám sama sebe: "Najdu už konečně nějakou solidní sérii, která mě chytí za pačesy a nepustí?" Zatím si odpovídám "Ne." Ne, dokud mě nezachrání Jeanine Frost a nezačne vydávat svoje knižní série u nás, pak NE. Já mám prostě pocit, že buď patřím do starýho železa, že mi nic není dostatečně dobrý, nebo prostě čtu něco jinýho než to, na co jsou tady kladné ohlasy. Knížka je prostě nebetyčně pubertální (čímž si kladu otázku č. 2 - Jak to, že jsem ji musela hledat v knihovně na dospělým oddělení ?) Nechala jsem se zlákat slibnými komentáři, ale nemůžu se ztotožnit ani s jedním. Je mi líto. Knížka je prostě otravná od začátku do konce !

Lira
08.03.2013 5 z 5

Knihu bych mohla jen chválit. Také se mi hodil popis o mýtině do literatury jako referát a příběh mě sám od sebe zaujal.

Danda224
22.02.2013 5 z 5

Úžasná knížka moc se líbyla ke konci jsem se zastavila na mrtvém bodě ale jsem ráda že jsem se donutila ji dočíst stálo to za to :-D hodně jsem se pobavila

kleria
03.02.2013 4 z 5

Moc pěkná kniha, těším se až jsi přečtu další díl :).

marketka40
29.11.2012

Skvělá kniha moc zajímavá

ciniminisek
08.08.2012 4 z 5

Knihu moc doporučuji,líbila se mi a už jsem v půlce druhého dílu.Každý se tam přijde na své.Sama jsem zvědavá co nakonec Kylie bude.Trošku mě štvalo to její věčný odmítání,zbytečně tím byla zasekaná půlka knihy.Jinak moc pěkný příběh.

Vlkodlačice
03.08.2012 5 z 5

Tuto knihu mohu doporučit těm, kteří mají rádi vlkodlaky, čarodějky atd. Tato kniha se mi hodně líbila, přečetla jsem ji za 5 dní, těším se hodně na druhý díl, který nemůžu v mém městě sehnat, ale doufám, že ji brzy najdu, a přečtu.

jaja91
26.04.2012 4 z 5

pěkná zápletka, dobře se čte... akorát se mi zdá, že se dost podobá škole noci, ale uvidíme, jak se série bude vyvíjet dál :)

sfinxnola
24.02.2012

právě ji čtu a je skvěle napsaná,už teď ji mohu doporučit..

frukeška
19.02.2012 5 z 5

Nemohla jsem přestat číst a ve tři hodiny ráno dočteno. Úžasná knížka, doporučuji:)