Účetnictví 2011

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chcete se rychle a spolehlivě naučit účtovat? Jakou metodiku účtování použijete? Víte, jaké změny v účetnictví přináší rok 2011? Pomocí srozumitelného a podrobného výkladu se seznámíte se vším, co se týká účtování, a to v aktuálním znění od 1. ledna 2011. Umožníme vám získat potřebné znalosti pro vedení účetnictví. Naučíte se: - jak zpracovat účetní doklad - co jsou aktiva a pasiva - jakým způsobem sestavit rozvahu - k čemu slouží účty výsledkové - co je syntetická a analytická evidence - jak účtovat finanční a dlouhodobý majetek, zásoby, mzdy, daně atd. Publikace se řadí mezi moderní učebnice praktického účtování. Na konkrétních příkladech a cvičeních s řešením si rychle osvojíte potřebné postupy, kterou použijete ve své podnikatelské praxi. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95477/ucetnictvi-2011-95477.jpg 52
Žánr
Literatura naučná, Ekonomie a obchod
Vydáno, Computer Press (CP Books)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Účetnictví 2011

spike.jp
25.03.2012

Jestli studujete účetnictví na střední škole ekonomického směru, ekonomické lyceum nebo obory podobného zaměření, doporučuji vám vydání této knihy. Jsou vysvětleny srozumitelně základy běžného účtování i pokročilejší operace. Kromě teorie je na stránkách učebnice spousta příkladů na procvičení. V příloze je základní účtový rozvrh.
Vyzdvihl bych rozdělení učiva do několika celků. Účtovat na naučíte postupně. Velmi dobrá kniha, zatím jsem se nesetkal s lepší učebnicí. Kvalita od Computer Press.

Doporučujeme

Bohatý táta, chudý táta
Bohatý táta, chudý táta
Ekonomie dobra a zla
Ekonomie dobra a zla
Mít nebo být?
Mít nebo být?
Jak drahé je zdarma
Jak drahé je zdarma