Tweetuj s Bohem

Interaktivní projekt pro mladou generaci, který již běží v několika jazycích. Tištěná kniha bude propojena se zdarma dostupnou aplikací pro Android a iPhone a s webovou stránkou. Cílem projektu je pomáhat mladým lidem nalézat odpovědi na jejich otázky o víře. Na počátku projektu #TwGOD stojí reálné otázky současných mladých lidí, kteří sami dali podnět k tomu, aby odpovědi, k nimž společně dospěli v dialogu se svým knězem, vyšly v knižní podobě a posléze i elektronicky. Každé téma je v knize přehledně zpracováno na jednu dvoustranu. Obsahuje užitečné odkazy na další studium Katechismu katolické církve a katechismu pro mládež YOUCAT. Publikace je součástí duchovní přípravy na SDM v polském Krakově....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302874/big_tweetuj-s-bohem-DVc-302874.jpg 4.212
Duchovní literatura, Náboženství

Vydáno: , Paulínky

Tweeting with God

Kniha Tweetuj s Bohem

Elieneth
20.11.2017

Myslím, že tato kniha je dobrou pomůckou ke katechezím. Jsou v ní přehledně zpracovaná základní témata a otázky víry. Styl je dobře přizpůsobený cílové skupině (mládeži) díky krátkým větám a přehlednosti textu.

bcdeejay8448
16.02.2017

Já jsem tuhle knihu přečetl. Celkově se mi kniha líbila. Až na pár věcí a to zestručnění historie křesťanství atd.

Yasm
02.07.2016

Já chápu, že je dobré odpovídat na otázky hledajícím a začátečníkům ve víře, ale nešlo by to nějakou aspoň trochu důstojnou formou?