Tvůrčí restart: Lázně pro spisovatele v krizi

Tvůrčí restart: Lázně pro spisovatele v krizi https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472324/bmid_tvurci-restart-lazne-pro-spisovatel-HEE-472324.jpg 4 39 39

Jaké to je, najít ve schránce poukaz na pobyt v lázních pro spisovatele v krizi? Jakubovi se to přihodilo. Opustila ho múza i životní partnerka a teď se těší na tvůrčí restart s podobně naladěnými dušemi. Představu o saunění, láznění, sklenkách vína při západu slunce a přibývajících stránkách rukopisu ovšem rozmetá strach, dávno zapomenuté pravdy a bolavé pády na dno vlastní duše.... celý text

žirafaS
29.10.2020 4 z 5

Moc pěkná knížka. Když jsem ji měla poprvé v ruce, říkala jsem si, škoda, že je tak tenká, ale jakmile jsem ji přečetla, bylo mi jasné, že tlustější být nemohla.
Autorka má nádherný způsob vyjadřování, jednu větu jsem si dokonce zamilovala tak, že ji nejspíš zařadím do vlastního slovníku. :-)

Zooey95
29.10.2020 5 z 5

Martina Heš přišla s originálním nápadem, který vás totálně dostane. Už jenom prvních pár vět mě naprosto rozložilo a zoufale jsem chtěla vědět, jak to všechno dopadne. Příběh se čte sám, a pokud se do něj jednou pustíte, vážně nevíte kdy přestat. Spisovatelka má rozhodně svůj styl, který znám už z jejích skvělých povídek, a to je podle mě něco, co autorům dost často chybí. Drobná, naprosto trefná přirovnání provází celý text a vy si z každého z nich sednete na zadek. Úžasná je také grafika knihy, ať už tajemná obálka vystihující atmosféru příběhu nebo kresby uvnitř. Těším se na další tvorbu této talentované spisovatelky.

Jponcarova
26.10.2020 5 z 5

Mám moc ráda Martiny povídky a těšila jsem se, až napíše něco delšího. Novela Tvůrči restart je krásná kniha! Přečetla jsem na jeden zátah a chvílemi nedýchala. Tesim se na další autorciny počiny!