Vynucený sňatek

Vynucený sňatek https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124013/vynuceny-snatek-124013.jpg 4 42 7

Tulloch Sgàthán série

Lady Sarah Bainesová je kvůli matce přinucena ke sňatku se skotským šlechticem a vynálezcem Douglasem Estonem. Douglas se do Sarah zamiluje na první pohled, ona však jeho kouzlu dlouho odolává. Své skutečné city si uvědomí až ve chvíli, kdy manžel po návratu do Anglie zmizí a je prohlášen za mrtvého. Třeba jí její budoucnost zjeví slavné Tullochské zrcadlo, které má ženě, jež do něj pohlédne, ukázat co ji opravdu čeká…... celý text

Hradčiatko
27.04.2024 3 z 5

Nebolo to zlé, ale nejak to nebolo - fajn romantika, ale neostalo vo mne nič moc na zapamätanie, ale ani na znechutenie, takže taký priemer celkovo :)

Enny4
20.05.2018 5 z 5

Knížka se mi líbila. Douglas se do Sarah zamiluje na první pohled :) ona ho nechce, ke sňatku je přinucena ale on se k ní chová tak úžasně že se postupně do něho taky zamiluje:)) Hezký příběh

havrmoni
24.10.2016 3 z 5

Dala bych i vic hvězdiček,ale bohužel se příběh rozjížděl pomalu a hlavně trochu nezáživně. Nejlepši je poslední třetina, je akčnějši a hlavně hrdinka se zbavila své upjatosti až prudérnosti ve které byla vychována jako vévodova dcera. I když jinak je sympatická a dokáže se poprat se životem a hrdina taktéž. Anotace zase trochu ,,kecá",není prohlášen za mrtvého a do Londýna odjede až právě v té poslední třetině. Pokud si někdo jako já myslí,že tam najde mystično a v hlavní roli zrcadlo,tak upozorňuji,že jen nepatrnou v jedné větě.

NeradovaKatka
22.07.2016 4 z 5

Zase jedna oddechová kniha, nebylo to špatné, příjemné pro odpočinkovou četbu, celkem zajímavý námět.

munka
11.04.2016 4 z 5

Pekný príbeh, dobre sa čítal, asi skúsim aj druhú časť tejto série.

PomněnkaPrvní
10.03.2015

Místy bylo vyprávění takové chaotické. Námět byl ale zajímavý a oba hlavní hrdinové sympatičtí. Autorka píše průměrně, ale číst se to dalo.

modranka
17.01.2013 3 z 5

čítať sa to dalo, ale moja autorka to nebude. V príbehu bolo dosť nejasnotí, a to ma vždy žerie.