Trinásťkrát vražda

Trinásťkrát vražda https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64342/trinast-krat-vrazda--64342.jpg 4 9 3

Třináct detektivních povídek od známých autorů: např. Wilkie Collins, Erle Stanley Gardner, Agatha Christie, Dorothy L. Sayersová, Edgar Wallace atd.

janina66
17.08.2022 4 z 5

Poslouchala jsem audioknihu. Jako vždy u detektivních povídek, jsou některé zajímavé, některé horší a nudnější některé napínavé. Tou právě hodně napínavou je poslední povídka Oko mrtvého, z pohledu 10letého kluka.

eraserhead
20.05.2017 4 z 5

Někomu žánru neznalého (detektivky mě fakt zrovna neberou, ale zase mi vůbec nevadí, tu a tam si něco přečtu) by se mohlo zdát, že to bude všechno na jedno brdo. Třináct povídek o vraždě. Nejprve jsem zjistil, že všechny o vraždě nejsou. Jedna není, možná tak o kariérní (sebe)vraždě. Pak jsem zjistil, že jsou ty povídky hodně pestré, většina jich je dobře a zajímavě napsaná a v rámci žánru se docela hodně rozběhly do mnohých stran. Některé (třeba ona vraždyprostá) jsou hodně zábavné až komediální, jiné zase hrozně napínavé, další až na hraně horroru.

syskas
26.02.2017 4 z 5

Pekný výber detektívnych príbehov od známych aj menej známych autorov.