Třináct barev lásky

Třináct barev lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251561/bmid_trinact-barev-lasky-251561.jpg 3 12 4

Soubor povídek o zvláštnostech citu, jenž nás dokáže často v nestřežených okamžicích záludně přepadnout. Láska je téma věčné a vděčné. I třináct povídek Jany Moravcové je věnováno rozmanitým láskám, láskám s prvky tajemna, někdy detektivky a jindy hororu, kterým je však společné to, že je autorka koření humorem a nadsázkou.... celý text

dagmar5477
10.06.2018 3 z 5

Některé povídky lepší, některé horší. Bohužel ty lepší jsem už znala s knihy Brána dorozumění, takže jsem i trošku přeskakovala.

Aleh
30.09.2017 4 z 5

Dostala se mi do rukou tahle poměrně útlá knížka povídek o lásce. Láska je tu skloňována ve všech pádech, v různých podobách a v každém věku. Při čtení se mi honilo hlavou, že láska je kořením života, že láska kvete v každém věku, bez lásky nejde žít, že láska je věčná,.... Tento něžný cit vás provede každou stránkou této knihy povídek. je to takové krátké, ale milé zastavení v tom uspěchaném světě.

Valentinka
29.04.2014 5 z 5

Kniha mě naprosto okouzlila, velice zajímavé a zábavné povídky. Patří k mým nejoblíbenějším knížkám.

čohynka
21.04.2013 2 z 5

Povídky mám ráda, proto jsem si půjčila i tuhle knížku. Ale v tomhle případě jsem se netrefila.. Líbily se mi jen dvě povídky, zbytek jsem nějak přelouskla..