Hotel v Paříži: pokoj č. 3

Hotel v Paříži: pokoj č. 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246864/bmid_trilogie-hotel-hotel-v-parizi-pokoj-Zrk-246864.jpg 3 85 11

Paříž v prvních červnových dnech roku 2010, hotelový pokoj dopoledne... Annabelle a Louis jsou svoji. Jejich objetí zůstávají stejně vášnivá a v žilách jim proudí stejná smyslnost, která je přivádí do důvěrně známých pokojů v Hotelu des Charmes. Dokázali by se spolu milovat dny, měsíce, roky. I na místech, které patří pouze jim, je ale dohánějí intriky Louisova bratra Davida a strhávají je do ničivé temnoty...... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Hotelles: Chambre un 3

Eva_Skala99
06.06.2023 1 z 5

Totální propadák.. Horší sérii jsem v rukách neměla. Nejspíše přepošlu dál, jsem opravdu zklamaná a znechucená. Nedoporučuji, pokud nechcete umřít a modlit se, aby ta kniha už skončila. Katastrofa!

petraj30
19.10.2021 1 z 5

Ani nevím, jak je možné, že jsem přečetla celou sérii, která má kolem 1500 stránek. Tohle patří mezi moje první romány, které jsem začala číst, tak jsem je chtěla trochu porovnat. Děj byl strašně zdlouhavý, natahovaný a ucouraný. Hodně jsem přeskakovala, protáčela oči a modlila se, aby to utrpení už skončilo. Asi jsem čekala něco fakt velkého a pořád jsem si říkala a snažila sama sebe přesvědčit, že to není až tak špatně napsané, ale bohužel přišlo mi to jako naprostá blbost. Pořád jsem si myslela, že nastane nějaký zvrat, ale celou dobu se nedělo v podstatě nic, co má logiku a dává nějaký smysl – je to jeden velký nesmysl.
Od prvního setkání si jen lhali a to proč ji Luis nakonec vyhledal mi přišlo postavené na hlavu a já byla úplně zhnusená. Říkala jsem si, že romány z Francie by to mohly mít jinou úroveň, ale tohle bylo spíš pod úroveň světových erotických románů. Dám jednu hvězdičku, ale nevím, jestli to je ze soucitu, z hodně povedené obálky nebo ta hvězdička patří mně za trpělivost a statečnost, že jsem četbu hlavně přežila:-) Hrůza

Jurajovamaka
04.02.2021 1 z 5

Nezaujala ma...

Myška43
05.03.2020 2 z 5

Přečetla jsem celou trilogii. Nic moc, jsou mnohem poutavější příběhy. Ale když už jsem se čtením začala, chtěla jsem vědět, jak příběh dopadne.

Aghatte
06.09.2019 odpad!

424 stan naprosté nudy, to je výkon! Nevím, proč jsem si ji půjčila. "Hlavní děj" o ničem, erotické scény bez nápadu a nedotažené, takže to nebylo ani záživné ani jen erotické. Kdysi jsem zdrbla knihu Hotel rozkoší, musím se jí omluvit, tam aspoň byla nějaká dokreslená erotika a děj byl jasně daný vývojem událostí.
A jestli to je už 3.díl! No, nechápu, že někdo sežene nakladatele a překladatele.

oluskace
08.07.2019 1 z 5

Nebavila mě. Nejlepší druhý díl

suzanne1997
18.03.2019 2 z 5

Pro mě byla tahle trilogie jako dvě strany mince, jako rub a líc. Na jednu stranu jsem prostě musela číst dál, jinak to ani nešlo, autorka příběh Davida, Aurory, Luise a ostatně všech hrdinů neuvěřitelně protahovala. Na druhou stranu jsem přeskakovala, co se dalo. A to hlavně z důvodu, že se neustále opakovala. Erotické scény mi přišly až moc ohrané, až moc vyzdvihované. Podle mě měla vyzdvihnout právě ten příběh, dodat mu jiskru a energii, potenciál na to by příběh jistě měl. Tuhle knihu už do ruky nejspíš nikdy nevezmu, ne proto, že by byla špatná, ale proto, že nedokázala upoutat natolik, abych si ji znovu přečetla. Kdyby nebylo spletitého osudu hlavních hrdinů, pečlivě zahrabaného mezi řádky, trilogii bych odložila už u prvního dílu.

crazyslunicko
13.11.2018 3 z 5

Velice oddychová četba. Neurazila, ale ani nijak zvlášť nezaujala. V podstatě se tam nic moc nedělo, pouze se pořád dohadovali Luis s Davidem a Elle se snažila přijít na to jak to všechno bylo. Bylo to takové nemastné, neslané. Ano, bylo tam hodně erotiky a zajímavých inspiračních věcí - např. abeceda apod. Ale již tomu chyběl nějaký ucelený děj. Sice Elle zase hledá nějakou špínu z minulosti a hraje si na reportérku a vyslýchá lidi, ale nějak mi to k ní nesedí. V jednu chvíli vyslýchá jako zkušená policista a v druhé chvíli š*** s Luisem jako o život. Trochu nesourodá osobnost. Luis se taky moc nepředvedl s dějovým výkonem a David škoda mluvit. Čekala jsem od něj více akce a nenávist až za hrob. Ten konec byl dost nečekaný a autorce pravděpodobně došel dech. To jak Elle začne být slavná a jezdí na turné a v další chvíli je vyhořelá a nebaví ji to. I smrt hlavních hrdinů byla zbytečná...

karamelka33
21.06.2017 3 z 5

Slabota oproti předešlým dílům.

MíšaS.
06.05.2017 1 z 5

Souhlasím s předchozím komentářem. Třetí díl je asi nejlepší, ale stejně to nemá hlavu ani patu...

2terezka
17.09.2015

Třetí díl mě konečně začal bavit. Je ze všech dílů nejlepší.

Emma Mars
francouzská, 1968
2014  47%Hotel v Paříži: Pokoj č. 1
2015  55%Hotel v Paříži: pokoj č. 2
2015  59%Hotel v Paříži: pokoj č. 3
2015  58%Hotel v Paříži (box)

Kniha Hotel v Paříži: pokoj č. 3 je v