Tři ženy

Tři ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426479/bmid_tri-zeny-nxU-426479.jpg 3 83 25

Sexuální touha nás vzrušuje i znepokojuje. Ovládá naše myšlenky, vítězí nad rozumem, občas někomu z nás zničí život. A přece o ní skoro nikdy nemluvíme. Tahle skrytá pohonná síla našeho konání zůstávala málo prozkoumaná – než se objevila autorka knihy Tři ženy, nejniternějšího zobrazení touhy, jaké bylo v moderní době napsáno. Domácká Lina, žijící na venkově v Indianě v neuspokojivém manželství naváže milostný vztah, který se záhy stane středobodem jejího života. Krasavice Sloane, úspěšná majitelka restaurace, je šťastně vdaná za muže, který ji ovšem povzbuzuje do sexu s jinými muži i ženami. Středoškolačka Maggie touží po lepší budoucnosti, než je bezútěšný život jejích rodičů. Hledá pochopení u svého učitele angličtiny, zaplete se s ním – a následky jsou krutě devastující. Objevitelská kniha Tři ženy zobrazuje s hlubokým pochopením a velkou emocionální silou křehkost a složitost ženské touhy i její přetrvávající nerovnoprávnost. Životy tří nezapomenutelných hrdinek nám důrazně připomenou, že s našimi obtížemi nejsme sami! „Nejniternější zachycení ženského vnímání erotiky a sexuality, jaké svět v posledních letech zaznamenal!“ – New York Times „Kniha, která vám svou upřímností vyrazí dech. Do krajnosti intimní a pravdivá!“ – Entertainment Weekly „Tři ženy vypalují ohnivou stezku v temných houštinách ženské sexuality. Dokonale napsané!“ – Los Angeles Times... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Leda

Three Women , 2019

Audrina
13.02.2020 5 z 5

U téhle knihy jsem byla před samotným čtením zvědavá, jaká bude. Recenze, které jsem na ni četla byly totiž veskrze pozitivní, kdežto komentáře zde mluvily o opaku. Za sebe ale musím říct, že mě kniha rozhodně nezklamala.
Líbilo se mi, jak jsou pocity ohledně vztahů/lásky/sexuality v knížce popsány. Otevřeně si myslím, že spoustu podobných emocí v sobě drží mnoho žen, ale otevřeně je nikdy neřekneme, protože se to nehodí...zároveň je na knížce hodně znát, že se odehrává v celkem puritánské Americe. Spousta událostí tak pro mě byla opravdu nepochopitelná. Skvěle to vystihuje následující věta: "Všichni tak řeší, že jsem ztratila panenství a přitom jsem pouze ztratila panenství"

Laviedete
07.01.2020 2 z 5

Senzace roku 2019, jak je uvedeno na obálce knihy, příběh opravdu není. Nerada nedočítám knihy, takže jsem nějak dočetla, ALE i když jsem neočekávala v ženském, sexuálně zaměřeném díle zázrak, opravdu se to číst nedalo. Alespoň dvě hvězdy za část Doslov.

efka.michalkova
30.12.2019 odpad!

Odkládám nedočteno. Asi jako oddechovka někoho neurazí, mě bohužel ani tak nestačí. Námět mě nenadchl, nepřipadá mi nějak extra zajímavý, popravdě spíš jako z červené knihovny. A už si svého času vážím více než abych čekala jestli se to v půlce knihy změní

Pettinka
28.12.2019 2 z 5

Za mě teda nic moc. Taková průměrná kniha. Byly chvíle, kdy jsem byla opravdu začtená a říkala si, jak to bude dál. Ale aby pro mě byla kniha opravdu dobrá a zajímavá, potřebuji takových "začtených" chvilek mnohem více. Takže za mě docela průměr a jsem ráda, že už ji mám přečtenou :)

DariDerek
27.11.2019 5 z 5

Společenský román Tři ženy je reálným vyobrazením života tří různých žen, jejichž životy se neprolnuly, ale přitom mají mnoho společného. Tohle vyprávění, které na vás v knize čeká, nemohl vymyslet žádný spisovatel, tohle mohl napsat jen sám život.
Už autorka ve svém úvodu čtenáře seznámí s tím, jak tyto příběhy vznikly, co za tím stojí a věřte mi, v průběhu čtení vám bude pomalu, ale jistě padat brada, až na konci zjistíte, že máte otevřenou pusu a nechápete, jak tohle všechno je reálné, pravdivé a „živé“.

sex ženy erotika sexualita erotické romány

Autorovy knížky

Lisa Taddeo