Tři přání

Tři přání https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299069/bmid_tri-prani-xj8-299069.jpg 4 1294 334

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Three Wishes , 2003

Zabka27
05.06.2017 4 z 5

Příběh trojčat Kettleových mě od začátku nadchl. Kniha se moc pěkně četla, je psána s velkou dávkou humoru, který mě velmi pobavil. Životní cesty a trable sester byly pro mě zajímavé, sama jsem byla ve svém životě v totožných situacích jako ony a autorka moc pěkně vylíčila emoce, které k těmto událostem bohužel patří. Za mě určitě doporučuji.

Jane417
04.06.2017 5 z 5

Příběh Lyn, Cat a Gemmy, australských 34letých trojčat mě okouzlil a nadchnul! Knížka se mi moc líbila. Vypráví životy všech třech sester, jejich strastí, ale i radostí. Každá je jiná, má jiný osud, ale spojuje je sourozenecká láska, která jse zde velmi hezky popsána. Knížka je vtipná, smutná, ale i optimistická. Kniha mi jen potvrdila, že L. Moriarty je moje oblíbená autorka!

Arsi007
03.06.2017 4 z 5

Velice příjemná oddechovka o rodinných a milostných vztazích. Žádnou záhadu jako je u autorky zvykem tu ale nečekejte. Vše plyne postupně, mile a bez jakýchkoliv překvapení.

axi81
02.06.2017 5 z 5

Na dovolenou super!! Nezklamala :)

Hany.Honey
24.05.2017 3 z 5

Perfektní kniha. Dobře jsem se pobavila.

cérka
24.05.2017 2 z 5

Zklamání - slovo, které mě napadá při hodnocení této knihy. Děj se neskutečně vleče, je mdlí, bez spádu a pořádné zápletky. Musela jsem začít přeskakovat celé stránky abych se konečně dočkala kýženého konce.
Ps. Bohužel musím podotknout, že mnohá "oddechová četba" má mnohem větší kvalitu!

Beruska18
24.05.2017 3 z 5

Kniha, která neurazi, ale taky nijak nenadchne .... příjemné oddechové čtení o třech sestrách, trojčatech, jsou každá úplně jiná osobnost a svým způsobem jinak "střelené" s jiným osudem ....

petjanca
18.05.2017 2 z 5

Tohle pro mě bylo velké zklamání. Pár úseků knihy mělo spád, ale jinak to bylo neskutečně utahané. Pokud by tohle byla první kniha od Liane, kterou bych přečetla, po žádné další bych už nesáhla. Většinou jsem přeskakovala, abych se konečně dostala k něčemu napínavému.
Je to škoda. Nicméně knihovně si ji ponechám, abych měla sbírku od Liane kompletní, ale vím jistě, že víckrát po Třech přáních určitě nesáhnu.

Leňulaaa
16.05.2017 4 z 5

Musím říct, že recenze mě od knihy odrazovaly, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Kniha mě bavila a velmi dobře se četla dokonce mi bylo líto, že už jsem na konci. Autorka mě zaujala takže už se těším na její další knihy.

Wikira
15.05.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila a rychle jsem ji přečetla. Není to tuctové čtení, dočkala jsem se i pár překvapení v ději. A to se mi na knihách líbí.

mysterygirl
13.05.2017 2 z 5

no, já jsme z té tvorby rozpačitá..to už je druhá kniha, kterou jsem nepřečetla..jen jsem tak zhruba prolistovala, abych věděla , jak to dopadne.. Strašně mě nebaví, jak je to zdlouhavě psaný

Gabrinela
11.05.2017 3 z 5

Takové holčičí čtení, ale oceňuji různé postřehy ze života, vtipně napsané. Poslední třetina už mě moc nebavila, ale dočetla jsem.

Marticka79
10.05.2017 5 z 5

Výborná kniha, Liane Moriarty prostě umí! U mě sice vedou Sedmilhářky a Manželovo tajemství, ale Tři přání jsou v těsném závěsu:) Moc milé, doporučuji k přečtení a dávám pět hvězdiček. :-)

SimonaP
08.05.2017 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha, těšila jsem se na ni, četla jsem každou volnou chvilku, ještě že byl prodloužený víkend. Sedmilhářky mě až tak nebavily, ale tohle bylo fakt čtivé.Milé, spousta skvělých postřehů, nad kterými jsem přemýšlela... Super.

misa8153
07.05.2017 4 z 5

Příběh trojčat mě bavil. Někdy sice trochu natahované, ale zajímavé zápletky ... Kazda ze sester je uplne jina osobnost... Je to druha kniha od této autorky a určitě si ráda přečtu i další.

tess.de.veles
06.05.2017 odpad!

Ac mam Liane docela rada, tuhle knihu jsem ani nedocetla..... skoncila jsem 3 kapitoly pred koncem. Moc me ta kniha nebavila....i kdyz tema trojcat je fajn....jen jsem cekala,.ze to bude napsany tak, ze me to posadi na zadek....Neposadilo :(
Nejak mi pripada, ze kdyz se autor jednou chytne a z jedne jeho knihy se stane bestseller, tak potom uz nezalezi na kvalite, ale na kvantite.....jen vytriskat z lidi co to da....dokud to jde :( ....tak jsem aspon rada, ze kniha byla z knihovny ...a nemusi me to mrzet.

marion111
02.05.2017 5 z 5

Mně se tato kniha líbíla moc - je to vtipné, milé a pohodové čtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

pocketka
26.04.2017 3 z 5

Jako oddychovka dobrá, ale považuji ji za nejslabší knihu od autorky.

kristynkal
24.04.2017 4 z 5

U této autorky mám vždycky problém se začíst, ale potom už to jde :) Kniha byla čtivá, pěkná a přirovnala bych ji malinko k Sedmilhářkám- zasazením do prostředí, dějově je samozřejmě jiná :)

miri.stajko
21.04.2017 4 z 5

Knížka o ničem, co se hezky čte:-)