Místo činu: natáčení

Místo činu: natáčení https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254241/tri-holky-na-stope-misto-cinu-natac-Htp-254241.jpg 4 14 4

Tři holky na stopě série

Od chvíle, kdy Marie dostala nabídku na roli v komparsu seriálu Policejní služebna na předměstí, tráví Kim, Franzi a Marie každou volnou chvilku na natáčení. A když se natáčí detektivka, nenechá na sebe nový případ pro detektivní klub dlouho čekat. Najednou se kolem herečky v hlavní roli odehrávají podivné věci. Tři kamarádky bez zaváhání převezmou případ...... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Die drei! - Tatort Filmset , 2010

simca9342
04.02.2023 5 z 5

Další napínavý příběh oblíbené dívčí detektivní kanceláře! Jedna z hlavních postav slavného seriálu, ve kterem hraje jedna ze tří kamarádek je ve velkém nebezpečí. Záhadné karty vyvěští, že se jí má stát něco hodně zlého. Ale co přesně a jak to všechno zvládnout to už zjistí slavná trojka.

Astridka
27.05.2022 3 z 5

Další díl detektivní kanceláře byl sice dobrý, ale patří k těm slabším. Od knihy jsem čekala mnohem víc.

Knihomolka506
31.08.2020 5 z 5

Karty jsou někdy až moc osudové. Tady se tři kriminalistky se spolu ocitají ve velkém ohrožení.

Lucius30
24.06.2020 5 z 5

Tři holky na stopě bývala kdysi mou velmi oblíbenou sérií. Příběhy jsou velmi čtivé a napínavé a postavy sympatické. Pokud máte rádi detektivky a patříte do určené věkové skupiny, nenechte si tuto báječnou sérii ujít!