Pozor, pusa

Pozor, pusa https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37764/pozor-pusa-tri-holkyna-stope-37764.jpg 4 38 3

Tři holky na stopě série

Den svatého Valentýna se blíží a Kim, Franzisku a Marii plně zaměstnává láska. Stane se už konečně něco mezi Kim a Michim? A když se ve škole objeví inzerát, že se hledají hlavní představitelé do jedné foto-love-story, dostane to teprvre ty správné obrátky. A vedle toho bude potřeba ještě vyřešit jeden případ... Tři kamarádky musí navíc vedle napínavé detektivní práce přestát dobrodružství zvané přátelství. Není totiž zrovna jednoduché sladit tři různé názory. Ale detektivní klub Tři holky na stopě se postavit k této výrazně a chytře a jako vždy se z nich stane neporazitelný tým!... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Kuss-Alarm! , 2008

Liduka
15.10.2022 4 z 5

Popravdě se mi to docela líbilo. Holky řeší svůj další případ a své lásky :-)

natka08
17.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Moc pěkná kniha líbí se mi. Řeší případ o tom jak Marii zemřela maminka. Franzi a Kim najdou na nástěnce nadpis Foto love- story půjdou tam a jedna žena zvolá kim aby šla do kanceláře. Bylo tam 5 žen a ty jí řeknou že takovou holku potřebují. A dokonce si i musela dát s Robinem ( s klukem kterého 3 holky na stopě nesnáší ) musídát pusu atd..... Dál vám vyprávět nebudu nechte se překvapit????

TessDragon
30.09.2012 4 z 5

Valentýnský speciál našich Třech holek na stopě. Ale nemusíte se bát, menší případ tam je také. Holky sice měli pár potíží s láskou, ale nakonec je jako parta vyřešily. ;)

pro dívky

Henriette Wich