Transmetropolitan #1 - Zpátky v ulicích

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Spider Jerusalem praštil s novinařinou, uprchl ze světa budoucnosti a žije ve srubu v lesích. Jen s tím, co opravdu potřebuje k životu – což jsou drogy, alkohol, cigarety a munice. Jenže i tam ho jeho minulost dožene… v podobě smlouvy na napsání několika knih, za které už dostal a utratil zálohu. Nedá se nic dělat, musí se vrátit zpátky do města, které miluje i nesnáší. A rozhodně se od posledně zrovna moc nezlepšilo, pořád je plné podivných existencí a politiků, sekt a úchylů, prostě, pořád je o čem psát a koho mlátit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21309/big_transmetropolitan-1-zpatky-v-ulicic-Ver-21309.jpg 4.5118
Série:

Transmetropolitan 1.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Crew, BB art
Originální název:

Back on the Street, 2007


více info...
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Transmetropolitan #1 - Zpátky v ulicích

Disease
02.01.2020

Ale jo, s odstupem času se to číst dá a má to i něco do sebe. Ale nadšením z toho neřvu.

LPG
24.01.2019

Dlouho, dlouho jsem jedničku sháněl. Konečně ji mám. Znalci vědí.


LordSnape
18.01.2018

Naprosto ujetá a zvrácená záležitost! Spider mi kápnul do noty. Vykreslení světa budoucnosti mi opravdu sedělo, protože je opravdu neuvěřitelně nepochopitelné a divné. Hlavní hrdina mi navíc v mnoha ohledech připomínal sebe, což se mi při čtení v takové míře ještě nestalo. To, jak ho na začátku najdeme odpočívat ve srubu v horách je přesně ten moment, kam já tak nějak mířím...

blindone
03.11.2017

Je to jako sledovat politiku. Víte, že byste to měli dělat, ale nechcete. Nějakým divným způsobem vás baví všechny ty konflikty, ale je vám z nich vlastně špatně.

Cryptkeeper
24.04.2017

Postapo hláškující král všech bizarností opět v ulicích. Úžasné zpracování,matka komiksu. Nicméně tohle pro mě uplně není;)

JankoSvec
14.01.2017

Spider Jerusalem je zábavní, inteligentní nekonvenční novinár, ktorý sa s ničím nesere, či už ide o aktivistov, prezidenta, politiku, alebo náboženstvo.Nechýbajú hlášky, čierni humor a detailná a dokonala kresba.Je to zábavná a ostrá satira na súčasnu ľudskú spoločnosť.

"Ty jsi to nejlepší z toho, co tvý matce zaschlo na stehni",

Hadati
12.08.2016

Hlavní hrdina je Spider Jerusalem, novinář, který se nebojí kvůli svému článku vkročit do jámy lvové a rozdat si to se lvy holýma rukama. Přestože má s lidmi jako takovými soucit, s jednotlivci se většinou nemaže, zejména pokud mu stojí v cestě za jeho cíli. Děj se odehrává v blízké budoucnosti, kde prakticky vymizela střední třída – buď jste boháč nebo chudák. V prvním komiksu přijde představování hlavního hrdiny. Další dva příběhy jsou pak o rasových (či druhových?) problémech a náboženství. Tento komiks a jeho hrdinové vůbec nešetří sprostými výrazy, kdy pro běžného čtenáře to může být až přes míru.

Sám jsem se po prvním komiksu ještě nerozhodl, zda se mi hlavní postava zamlouvá. Spider jednoznačně není obvyklým hrdinou a jsem zvědav, zda se jeho postava bude v dalších dílech někam vyvíjet nebo zda jako většina komiksových hrdinů ustrne v jedné pozici.

Honzeecheck
11.05.2016

Pravda je skrytá v reprízách Chůvy k pohledání! Jinak nechci bejt grammar nazi grellenorte ale píše se "hold" :-)

1

Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova