Hrob mojej sestry

Hrob mojej sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418875/bmid_hrob-mojej-sestry-onO-418875.jpg 4 459 459

Tracy Crosswhiteová série

Sarah, mladšia sestra Tracy Crosswhiteovej, zmizla pred dvadsiatimi rokmi celkom bez stopy. Odvtedy Tracy premýšľa, čo sa naozaj stalo. Neverí, že Edmund House, obvinený a odsúdený za vraždu jej sestry, je skutočný vinník. Chce spoznať pravdu a postarať sa o spravodlivosť. Vzdáva sa učiteľského miesta vo svojom rodisku, úspešne ukončí policajnú akadémiu a zapadne do kolektívu detektívov z oddelenia vrážd v meste Seattle, aby zasvätila život „lovu“ ťažkých zločincov.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Aktuell

My Sister's Grave , 2014

Knižní střípky
11.06.2016 5 z 5

Tak to bylo dobré.....hlavní hrdinky Tracy mi bylo strašně líto, z celé kdysi šťastné rodiny zůstala na světě sama a ještě takto poznamenaná strašným osudem....ze začátku mi chvíli trvalo se začíst, ale tak nějak jsem věděla, že to má cenu a že má trpělivost bude vrchovatě odměněna....a byla....doufám, že když Tracy konečně nalezla odpovědi na své otázky, které ji trápily 20 let, že snad konečně dojde i klidu na duši a dovolí si být šťastná.....Sára by si to určitě přála....

Pavlnka
04.06.2016 5 z 5

Skvělá zápletka, výborné čtení.

putpuda
27.05.2016 5 z 5

Páni!Opravdu dobrá kniha. Příjemná atmosféra malého městečka a dávný nevyřešený zločin, sympatické postavy.... dobře napsané, vůbec ne zdlouhavé.Po těch"bestsellerech"z poslední doby opravdu povedené dílko. Jen jsem ji četla trošičku delší dobu, páč mě skolila opravdu děsná chřipka :(.
Už se těším na další knihu. Určitě se autor zařadí mezi mé oblíbené ;).

JanaDor
22.05.2016 5 z 5

Od začátku autor dává nahlédnout čtenáři, že se stal zločin a že se někdo snaží skrýt, jak to doopravdy bylo. Velmi čtivým stylem rozplétá skutečnosti, které mě nutily číst dál, protože jsem pořád nevěděla, proč a jak se to děje. Závěr byl překvapivý a já nechápala, že jsem se nechala zmást k očekávání úplně jiného konce. Fakt hustý, jak by řekla moje dcera.
V knize byly jiným druhem písma odděleny kapitoly, které se zabývaly minulostí. Tracy mi byla sympatická a bylo mi jí líto. Vyčítala si něco, co nemohla ovlivnit. Nakonec pravda vyjde vždy najevo.

Martiiiik
16.05.2016 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Postupné propracovávání se k záhadám minulosti mělo velký náboj, člověk se prostě nemohl odtrhnout. Mohu jen doporučit a těším se na autorovu další knihu

sioux
14.05.2016 3 z 5

Dá se to číst. První půlka klidně pluje a čte se dobře. Pak následuje právničina u soudu, na kterou jsem se docela těšil a myslel jsem, že bude vtipná a napínavá a plná brilantních výslechů, ale bohužel to byla jedna velká nuda. Pak byl relativně krátký závěr, který se zcela vymykal stylu prvních dvou částí, byl akční a dobrý.
Takže jako celek to byl takový divný mix, který se dal přečíst, ale za pár dnů se na něj zapomene.

Didi15
14.05.2016 5 z 5

Kvalitní záležitost, velice dobře se četlo. Dopoučuji.

Šánka
06.05.2016 5 z 5

Kvalitní, výborně napsaný detektivní román, který určitě nadchne všechny příznivce tohoto žánru. Začátek má trošku pomalejší rozjezd, ale po začtení se do napínavého příběhu, je problém knihu zavřít. A velkou odměnou je nečekané rozuzlení zápletky a dramatický až dojemný závěr.
Povedené, chytlavé a ..... prostě si to přečtěte !

tajemství

Robert Dugoni