Hrob mojej sestry

Hrob mojej sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418875/bmid_hrob-mojej-sestry-onO-418875.jpg 4 462 462

Tracy Crosswhiteová série

Sarah, mladšia sestra Tracy Crosswhiteovej, zmizla pred dvadsiatimi rokmi celkom bez stopy. Odvtedy Tracy premýšľa, čo sa naozaj stalo. Neverí, že Edmund House, obvinený a odsúdený za vraždu jej sestry, je skutočný vinník. Chce spoznať pravdu a postarať sa o spravodlivosť. Vzdáva sa učiteľského miesta vo svojom rodisku, úspešne ukončí policajnú akadémiu a zapadne do kolektívu detektívov z oddelenia vrážd v meste Seattle, aby zasvätila život „lovu“ ťažkých zločincov.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Aktuell

My Sister's Grave , 2014

oolinkaa
09.07.2018 1 z 5

Ač mám thrillery velmi ráda, ale vůbec mě to nebavilo, kniha mě nevtahla do děje. Kniha byla odložena a nedočtena, bohužel..

Ráčkajda
07.07.2018 4 z 5

Detektivky jsem četla rozhodně lepší, ale musím uznat, že i tak se mi to četlo dobře. Taková příjemná oddychovka.

L.Helena
27.06.2018 3 z 5

Nevím proč, ale nějak mě tato detektivka nevtáhla do děje.

lee5747
14.06.2018 5 z 5

Do této knížky jsem se rychle začetla, moc mě bavila. Příjemné hlavní postavy, do kterých se dá snadno vžít, jsou skvělé. Rozhodně doporučuji a chystám se na další autorovi díla.

Heli20
12.06.2018 5 z 5

Wow,přesně tímto stylem napsané knihy miluji. Napětí,hluboce propracovaný příběh, čtivé, sympatické hlavní postavy. Přiznám se, že jsem si i hodně poplakala.Přečetla jsem tuto knihu jedním dechem a všem vřele doporučuji!

dominika2585
30.04.2018 5 z 5

Přesně takové příběhy miluju. Sympatická vyšetřovatelka Tracy, ještě sympatičtější právník/kamarád z dětství, a tragédie, která zasáhla celé město. Napínavé od začátku dokonce, průběh vyšetřování nutí člověka uvažovat nad tím, jestli je pachatel opravdu vinný či ne. Doufám, že se u nás brzy objeví další díly.

Hope80
21.04.2018 3 z 5

Do půlky knihy to bylo klidné pomalé čtení, ale poté se knížka rozjela. Nějak jsem tušila kdo to celou dobu udělal.

ivdol
17.04.2018 5 z 5

Exelentní! Velká škoda, že česky zatím nevyšly další díly.

Tabby
05.04.2018 4 z 5

Jedna z výborných detektivek na které jsem narazila.
Kniha mě ani na okamžik nenudila a měla perfektní spád. Dalo se jen číst, číst až jsem zjistila že už mám jen pár stránek do konce.
Moc se mi líbila ta část se soudním procesem a úplně jsem při něm hádala kdo to nakonec udělal a jak.
Konec byl strhující třešničkou na dortu kdy to celé hezky vyvrcholilo a vše se vyjasnilo.
Budu doufat že autor ještě něco vytvoří a já se k němu budu moci vrátit a opět si od něj něco přečíst . :)

Colletka
11.03.2018 3 z 5

Při čtění knihy jsem se cítila jako na horské dráze. Začátek super, střed byl slabší a zbytečně zdlouhavý, konec knížky jsem hltala jedním dechem. Zajímavý námět a překvapivé zvraty.

Mischone
10.02.2018 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, která vás překvapí jiným způsobem než jste zvyklí. Atmosféra mě pohltila při každém popisu okolí, cítíte ledovou zimu a vítr když do města přichází bouře či hmatatelné napětí a šepot lidí v soudní síni. Kniha si mě našla v knihovně sama a musím ji doporučit dále, určitě stojí za to si ji přečíst :)

AlenaF
29.12.2017 5 z 5

Svižné, napínavé, nenudila jsem se. Doporučuji.

Květ
09.12.2017 4 z 5

Fajn detektivka, prvních 300 stran plyne v pomalejším (ne však nudném!!) duchu, na posledních 100 stránkách už kulminuje napětí, příběh dostává spád a nutí vás hltat stránky. Líbilo se mi spojení dvou časových linek i právnická část. Tohle není knížka, která posadí člověka na zadek, ale rozhodně příjemné počtení, po další autorově tvorbě bych určitě ráda sáhla i v budoucnu.

Lukana82
27.11.2017 4 z 5

Tak tohle bylo něco pro mě. Skvěle se četla. Napínavý závěr, doporučuju.

Len2očka
31.10.2017 4 z 5

Zajímavě napsaná knížka,četla se svižně,bavila mě.

Artep25
23.10.2017 5 z 5

Trochu Grisham,trochu Connelly. Tam někam bych zařadila tuto knihu .Četlo se to pěkně svižně a nenudila .Nebylo tam žádné místo ,kde bych se pracně musela prokousávat.Možná konec bych udělala jinak a jiný ,ale dávám pět .

sabca
18.08.2017 4 z 5

Detektivka, která se moc pěkně četla od začátku do konce. Rouzulení, které bylo na konci jsem vůbec nečekala. Stojí za přečtení

hruskovalucie93
04.08.2017 5 z 5

Perfektní detektivka.

Calibra
02.07.2017 4 z 5

Příjemná detektivka, četla se sama. Vraha jsem netipovala. Trochu mě mrzelo, že Tracy nevyšetřila zločin ve své práci. Třeba se dozvíme v dalším pokračování, jestli u nás vyjde....

BlankaTr
25.04.2017 4 z 5

Tato detektivka mě velmi mile překvapila. Na začátku byla napínavá, až tak, že jsem ji četla už u snídaně a pak kručení žaludku mi připomnělo, že bych měla vařit oběd. Prostřední část trochu slabá a nudná, ale hodně mi toho vysvětlila. Dokonce se našel čas i na nějakou tu romantiku :) Tušila jsem kdo je vrah, takže konec pro mě nikoliv překvapující ......

tajemství

Robert Dugoni