Továrna na sny

Továrna na sny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/bmid_tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4 756 201

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

KateTheBlogger
04.04.2018 4 z 5

Perfektní knížka k hrnku horkého čaje nebo kakaa :-)

Roscata
27.03.2018 5 z 5

Krása co hladí po duši.

t-e-r-k-a
23.03.2018 5 z 5

Poučné, pozitivní, vtipné a hlavně "lidsky" napsané. A vše doplněné krásnými malbami.

Barulinkas
22.03.2018 5 z 5

Krásná kniha, jako bych jí napsala já :) Stejné myšlenky a pocity.

Nixa
22.03.2018 5 z 5

Kniha byla velmi čtivě napsaná a každou stránku jsem si užívala. Rozhodně jsem od knihy nečekala, že mi toho tolik dá. Ze začátku jsem se do ní ani nechtěla pouštět, ale už teď vím, že jsem jí nečetla naposledy. A grafické zpracování jen podtrhne kouzlo, které z knihy vyzařuje.

adela2230
15.03.2018 3 z 5

Kniha je zajímavě napsaná. Není ani špatná ani dobrá, takový průměr. Asi největší problém jsem měla s autorkou, dost mi nesedla, ale knihu jsem dočetla, byla velmi čtivá.

Blanchidlo
07.03.2018 4 z 5

Nebyla špatná, nebyla ani dobrá. Ale moc se mi líbí zpracování a četla se lehce :)

tereka
05.03.2018 5 z 5

Anie je skvělá osoba, píše čtivě a upřímně. První kniha, kterou jsem záměrně četla pomalu, aby tolik neubývala a myšlenky si mohly sednout.

FitnessTýpek
03.03.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih za poslední dobu. Navíc od české autorky. Kniha je velmi autenticky napsaná. Člověk se v ní nic nového asi nedozví, ale popostrčí ho a hlavně... je důležité číst mezi řádky.

Majulle
24.02.2018 5 z 5

Včera jsem dočetla tuto knihu, a už teď vím že tuhle nikdy neprodám. Je v ní tolik pozitivní energie a motivace že jsem ji určitě nečetla naposled. A myslím si že mnoha lidem tato kniha otevře oči . Takže moc doporučuji :)

stupidiack
22.02.2018 3 z 5

Čekala jsem od této knížky trochu víc ..
Některé pasáže jsou milé a inspirativní, jiné nezáživné, až nudné.
Zároveň je to pro mě motivace, že i JÁ (!) můžu klidně knihu napsat. :-)

Zanda21
20.02.2018 3 z 5

Knihu bych popsala asi tak, že je jiná než ostatní. Taková milá, motivační. Ale když bych měla hodnotit knížku jako takovou, tak mi to přijde, jako omalovánky do kterých je vloženo pár stran textu. Vím, že snad každá kniha se neobejde bez chyb. Stylistické chyby mi nevadí, ale hrubky ano. Anie je co se týče psaní talentovaná, ale asi by se nic nestalo, kdyby zůstala jen u blogu.

Deny95
12.02.2018 5 z 5

Krásná kniha plná pozitivní energie. Ke knize se budu určitě ráda vracet. Taková srdcovka. ♥

lemichaela
11.02.2018 5 z 5

Miluji tuto knížku.. stránky plné pozitivní energie, motivace a věcí, které si člověk ani neuvědomuje.. Knížka je rozdělená do několika kapitol, které jsou velmi čtivé a doplněné o úžasné obrázky.. jedna z knížek, kterou bych mohla číst stále dokola! :)

Kristyna95
09.02.2018 3 z 5

Knihu hodnotím jako lepší průměr. Motivační kapitoly, jako např. "Jak si správně přát" byly dle mého opravdu povedené a bylo znát, že Anie své životní filozofii opravdu věří, čímž na mě běhěm čtení přenesla kus tohoto naladění (začala jsem si vést deník, do kterého zaznamenávám každodenní maličkosti zpříjemňující den a chystám se vyrobit si nástěnku přání). Tyhle kapitoly mě bavily a cítila jsem se při nich nabuzená dokázat cokoli si umanu. Proto je škoda, že takových kapitol bylo v knize jen pár. Zbytek o cestování, hledání práce, dětství, vztazích a "vtipných" kapitolách o typech turistů. Ne, že by to nebylo zajímavé čtení, ale přeci jen jsem čekala, že tyto kapitoly Továrnu na sny jen ozvláštní a ne, že budou tvořit většinu knihy. Ale samozřejmě, i popis zážitků z různých zemí patří z jistého úhlu pohledu do motivační sekce, ale přece jen bych ocenila více kapitol o štěstí, které můžu najít sama v sobě a je jedno, kde se zrovna nacházím. Možná jsem i přes dočtení této knihy stále cynik, ale opravdu pochybuju, že zmíněné rady někdy uplatním v Thajsku či na Bali.

smajiska
08.02.2018 5 z 5

Úžasná milá knížka na dobrou náladu. Zachumlat se pod huňatou deku s horským čajem s medem a číst a číst a číst. Četlo se skoro samo. Ale tak moc mile, příjemně. Dokonalé pohlazení po duši :)

zuziila
04.02.2018 5 z 5

Továrna na sny se stala jednou z mých nejoblíbenějších knih, kterou nikdy nedám z ruky. Děkuji za krásně napsanou knihu, která mi ukázala taky jinou možnou cestu života, která mě přiměla se zamyslet a přemýšlet víc sama nad sebou a nad okolním světem. Čtení knížky jsem si moc užila, snažila jsem se odsouvat čtení jednotlivých kapitol, abych s knížkou strávila co nejvíce času. Hned jak jsem jí dočetla, řekla jsem si, že jí musím začít číst znovu.
Mohu doporučit všem.

JmenujiSeZuzla
27.01.2018 3 z 5

Anie jsem před její knihou tolik nesledovala. Věděla jsem, že tato slečna dělá to, co dělá, ale více jsem se do toho neangažovala. Kniha mě ale natolik zaujala, že jsem si ji musela pořídit. Snažila jsem se držet toho, že jsem knihu četla vážně pomalu. Četla jsem ji zrovna v době, kdy jsem té motivace měla málo, všechno se bořilo a stálo za nic. Vše nakonec dopadlo nejlépe jak mohlo a já si knížku užila. Anie je hrozně milá a chytrá slečna, nebojí se být upřímná a dokázala vše krásně vystihnout. Její cestu obdivuju, obdivuju i Anie jako samotnou. Její kniha vznikla vlastně z ničeho. Nevydává pod žádným nakladatelstvím, takže si mohla knihu psát, opravdu jak ona chtěla. Nad těmi ilustracemi jsem žasla. Vím, že kniha byla od toho, abychom si s ní dělali co chceme (vybarvovali, dělali záznamy apod.), ale z té knihy, jak vlastně ze všem, jsem měla hrozný respekt. Něco tak krásného jsem nemohla ''zničit'' mými náčrtky a blbůstkami co se mi mihly hlavou. Celkový styl té knihy se mi moc líbil. Autorka zakomponovala jak typické příběhy ze života, tak trochu toho snílka v sobě, což ohromě oceňuji. Samozřejmě díky tomuto se kniha neobešla bez těch několika hrubek, ale tady šlo o poslání. Mé hodnocení je možná nízké, ale kdybych knihu srovnala s jinými motivačními knihami, třeba i mnohem staršími, asi by to nemělo cenu hodnotit. Budu se snažit řídit tím vším, co jsem přečetla a myslet na to, že to v životě není vždycky jen pohádka. Ale my to z něj můžeme udělat...a hlavně SNÍT!

peterkovasona
22.01.2018 5 z 5

Tak krásnou a upřímnou knihu jsem nikdy nečetla. Můžu jen napsat Klobouk dolů Anie

Petief
21.01.2018 5 z 5

Knížka super . Jedná z těch co musí být doma.

vesmír cestování štěstí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj blogy

Anie Songe
česká, 1994
2016  82%Továrna na sny
2018  87%Příběhy z vesMíru
2017  83%K sobě. Tobě Anie

Kniha Továrna na sny je v

Přečtených1 138x