Továrna na sny

Továrna na sny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/bmid_tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4 756 201

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

Petra_V
02.07.2017 5 z 5

Kniha je určená pro všechny snílky. "Kroky" díky kterým máte dosáhnout štestí jsou prokládány vtipnými zážitky ze života Anie a Lukyho. Jejich příběh i přes všechno zní jako pohádka, takže jim všichni můžou jen přát aby našli to své "šťastně až na věky". A taky doufat, že i oni poznají někoho, kdo se k nim bude hodit přesně tak jako Luky k Anie. PS: Ke kapitole o surfování se určitě budu pravidelně vracet, když budu mít špatnou náladu. :-)

PrejKnihomol
24.06.2017

Muzu se zeptat? je kniha i pro chlapce nebo to je divci cetba? moc prosim o odpoved

Leusee
16.06.2017 5 z 5

Opravdu jsem si chtěla knihu šetřit a nepřelouskat ji během pár dní, ale bohužel se četla tak skvěle, že za 2 dny už byla přečtená. Myslím, že Anie je skvělý příklad toho, že všechno jde, když se chce. Skvělá motivační knížka, ke které se budu vracet vždy, když se začnu dívat na život zase trochu černě.

nakavusterezou
03.06.2017 5 z 5

Při čtení této knihy vám v podstatě dojde, že to, jaký je váš život a svět okolo vás záleží čistě jen na Vás. Zkráceně řečeno :)

kikoooša
28.05.2017 5 z 5

v knize lze vidět, že Anie čerpala hodně z motivačních knížek jako jsou Čtyři dohody či Tajemství (přesné knihy i uvádí na konci) a její mysl je již touto cestou směřována. Pro někoho, kdo má s těmito knihami již zkušenosti, se v této "problematice" nic nového z teorie nedozví...ale o teorii tu úplně nejde. Prakticky je kniha psaná velmi čtivě (i když styl psaní se už poměrně opakuje), zákony jsou uvedeny na jejích životních příbězích a zkušenostech. Kniha má navíc dokonalý obal, písmo, kresby. Za mě si kniha 5 hvězd zaslouží a budu se těšit na další :)))

maara
20.05.2017 5 z 5

hana.hanigerova: moc se omlouvam za svuj komentar, ale nechtelo se me cekat s pochvalou na knihu az budu mit k dispozici ceskou klavesnici :-)

hana.hanigerova
20.05.2017 4 z 5

maara: Ježišmarja to jsou plky... Člověk by mohl psát bez chyb minimálně proto, aby se mu dalo rozumět. Viz váš komentář.

maara
20.05.2017 5 z 5

Nutne potrebuji na bali :-) mam ale smulu, musim udelat strasne moc ukolu, tak az to budu vsechno mit teprve si mozna zacnu zit. Ziji ve strachu vzit dite na pul roku ze skoly, vzdyt prece potrebuje byt vzdelany, musi umet memorovat to co chce po nas spolecnost a nakonci memorovani se zmeni na vzdelani a opet ve vystraseneho cloveka jako jsem ja. Aby dite nepsalo bez hacku, carek a na papire bylo vsechno podle umelych pravidel, protoze teprve pak muze zacit psat knihy ? Sice spisovne ale nudne ? Vyborna kniha do dnesni doby. Proc by se mel clovek trapit ve skole, nez ma podle nazoru nekterych v diskuzi narok napsat knihu aproc by mela byt bez chyb ? Kniha je o zivote, neni to pisemka na znamky. Za me vyborny.

Magdalen288
16.05.2017 4 z 5

Kniha mne docela zaujala, líbila se mi tvorba spisovatelky, protože je to úplně jiná tvorba než ostatní knihy. Knihu jsem si půjčila od sestřenice, protože se mi líbila hned od první věty a chtěla jsem zkusit zas nějakou jinou tvorbu knihy. Doporučila bych ji čtenářům staršího věku, kteří rádi cestují a chtějí se na chvíli zastavit.

Daenerys.Tar
05.05.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla během chvíle, četla se úplně sama. Je tam pár zajímavých myšlenek, několik humorných historek a prostě je to taková milá knížka, která vám může ukázat správný směr, když máte pocit, že je ve vašem životě něco špatně.

ptacicek
29.04.2017 3 z 5

Kniha se četla příjemně a poměrně snadno. Nemůžu ale říct, že bych se k ní ještě někdy vrátila protože pro mě byla občas až moc "jednoduchá". Ale možná je to jen tím že jsem v tuto chvíli na jiné vlně než autorka. Snít by ale měl každý ;)

GreenTee
18.04.2017 4 z 5

Ta pravá kniha pro snílky, kteří čas od času potřebují připomenout, jak je život krásný a že všechno záleží jen na nás. K tomu je text doprovázen milými ilustracemi. Než si knihu pořídíte, seznamte se aspoň trochu s blogerkou Anie Songe, ať tu pak neprskáte, že je kniha k ničemu.

Nika_holo
30.03.2017 5 z 5

Příjemná oddechová knížka doplněná kouzelnými ilustracemi. Čte se jedním dechem, zasmála jsem se, našla i pár zajímavých vět, které donutí zamyslet se, co kdo vlastně chce. Jen mě trošku trápil pravopis. Chvíli mi trvalo, než jsem si na styl psaní zvyla. Jooo a asi nutně potřebuji na Bali!!! :-)

Santiago29
29.03.2017 4 z 5

muffinka4612: O pravopisu raději nemluvte. A dnes je každý, kdo se po maturitě rozhodne pro jinou cestu, než jít na vysokou, bez vzdělání? Pobavil jsem se :)

Ke knize: I když to není úplně můj šálek kávy, čte se jedním dechem!

Vlčice7
14.03.2017 5 z 5

S radostí jsem si tuto knížku přečetla - během dvou dnů ve vlaku, v posteli a na gauči s čajem. Díky této knížce jsem si vlastně udělala čas na to popřemýšlet nad svým vlastním životem. Člověk si nesmí říkat co by mohl mít a nemá,...ale měl by být rád za to co má. I když jsou to občas jen maličkosti, které ale dohromady tvoří nějaký celek. Obdivuji autorku - kolik věcí zažila, i přes bariéry strachu, nedostatku peněz, apod. to vše zvládá. A ještě k tomu má po boku milujícího a podporujícího partnera. ♥

muffinka4612
12.03.2017 2 z 5

Pokud potřebujete sluníčkovu knihu od 22 leté osoby bez vzdělání s problémem s pravopisem na 150 stranách přičemž text je asi na 70 a stojí jako Harry Potter tak tato kniha je právě pro vás.

Nattalí
05.03.2017 5 z 5

Úžasná!♥
Anie mě neskutečně inspiruje. Svým blogem, plakáty, náhodnými myšlenkami pod fotkami... Ona je taková ta víla, co vás nakopne a motivuje. Zároveň vás však hodí do pohody a donutí abyste měli radost i z naprostých maličkostí. Chvilkama jsem cítila ten naprostý klid, jindy jsem zas smíchy umírala u kapitol z jejího života. Pokud máte rádi knížky jako Čtyři dohody nebo Miluj svůj život pak byste si ji měli okamžitě přečíst, protože to fakt stojí za to. V jejích 22-ti letech vážně smekám ♥♥♥ Myslím že na ranní čtení na horách s čajem, dekou a Továrnou na Sny jen tak nezapomenu. Děkuju Anie♥

Niannie
21.02.2017 5 z 5

Krásná, nenáročná četba která vás nutí přečíst knihu jedním dechem :) rozhodně se řadí mezi mé oblíbené a vždy k ní budu mít blízko ♥

Kikus3
02.02.2017 5 z 5

Kniha byla skvělá! :)

luckomar
24.01.2017 5 z 5

Knížka, která zahřeje na srdci, a pokud jste alespoň trošku kreativní a zasnění a máte rádi klid, přírodu a vůbec přítomnost, tak Vás kniha dokonce sebere. Našla sem se v ní a mimo jiné jsem v ní taky našla spoustu krásných mouder, které jsou jednoduše pravda!! Tahle slečna by si zasloužila nějakého pořádného nakladatele a výstavku svých knížek na prostředku v Neoluxoru, protože tam patří!

vesmír cestování štěstí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj blogy

Anie Songe
česká, 1994