Únos

Únos https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207041/bmid_unos-bNG-207041.jpg 5 117 32

Tory Brennanová série

Tory Brennanová – praneteř dr. Temperance Brennanové – prožívá spolu s Viráty další nebezpečné dobrodružství. Záhadně totiž zmizí dva studenti Boltonovy přípravky. Viráti se rozhodnou přijít záhadě na kloub a pustí se do pátrání po dvojčatech. Když ve sklepě jejich domu najdou krvavé stopy, začíná být jasné, že dvojčata někdo unesl. Jenomže vlčí schopnosti sílí a začínají být těžce zvladatelné, Chance Claybourne dál zkoumá záznamy doktora Karstena, pouta a vztahy mezi Viráty ochabují… existence smečky je v ohrožení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Sci-fi
Vydáno: , BB art

Exposure , 2014

Attia
18.09.2015 4 z 5

Po té, co jsem předchozí tři díly přečetla jedním dechem, jsem se do Únosu pořád nějak nemohla začíst a celá kniha mi utekla jako v mlze. I tak se mi kniha líbila, ale určitě v dohledné době plánuji re-reading, abych si Únos víc užila :)
Nejvíc mě ale dostala epilog! Zírala jsem s otevřenou pusou. Já chci další díl!

lenny6631
06.08.2015 5 z 5

Na konci měsíce mám narozeniny a vydupala jsem si jí od mamky :D, moc se na ni těším, dle názorů zde bude stejně skvělá, jako ty předchozí.

jirinka7671
01.08.2015 5 z 5

Od Kathy mám přečtené všechny knihy o Tempe... Je to asi 14 dní co jsem začala číst knihy o Tory, dočítám třetí díl, a nemohu nikde sehnat další (ÚNOS). Neměl by ho někdo v PDF podobě?? :)

Patapuf
10.07.2015 4 z 5

Je to sice kniha pro mládež a pokud se skutečně najde mládež, která čte tak určitě nebude zklamaná.... samozřejmě kniha zaujme i dospělé :) jak už bylo napsáno v předchozích komentářích, čtení super a těším se na další díl...

Viral
26.04.2015

Víte někdo, kdy v Česku vyjde další díl ? :D Nemůžu se dočkat ;)

paja2311
03.04.2015 5 z 5

Nezklamalo!Zase super čtení.

Mozkovna
26.03.2015 5 z 5

Knížku jsem nejprve četla v angličtině (tedy v originále) a pak až v češtině. Obojí bylo úžasné.
Viráti jsou moje srdcovka, zamilovala jsem si je všechny od prvního dílu, kdy nám je Kathy představila. Virus jsem zhltla, Poklad jakbysmet, Šifru jsem úplně žrala a Únos byl jako desert. Teď už chybí jen Terminal, třešnička na dortu.
Vlky mám v oblibě, takže schopnosti Virátů jsou pro mě bonus, který nesmírně oceňuju. Čtvrtý díl série není ani lepší ani horší, odpoví na pár otázek a nabídne nové (hlavně ke konci), potěší i rozesmutní, napětí tu nechybí. Stále žasnu nad tím, jak Kathy a Brendan dokázali některé věci tak skvěle popsat, celou knihu si udržovali můj zájem, takže ani nebyl čas ji odložit. Co se děje týče, tak byl možná o trochu slabší než v předchozím díle (můj názor), ale i tak dobrý, takže pět hvězdiček si příběh rozhodně zaslouží. :)

rm
09.03.2015 5 z 5

Skvělý, úroveň dílů s Tory neklesá! Jen tak dál :-)

warca
11.02.2015 5 z 5

ÚNOS BYL DALŠÍ SKVĚLÝ DÍL :D

Melindaaaa
27.01.2015 4 z 5

Kathy Reichs mi, jako už tolikrát, dokázala, že je opravdu kapacita nejen ve forenzní antropologii, ale i co se spisovatelského umu týče. Tenhle díl Virátů se opravdu povedl. Akčnější a nebezpečnější než kdy dřív, stejně čtivý a zábavný jako vždy.
Odkaz na celou moji recenzi, která vás snad přesvědčí k přečtení této knihy najdete v záložce Recenze :)

kozameci
02.01.2015 5 z 5

ACH.MŮJ.BOŽE.
Moje první reakce po přečtení. Tenhle díl byl naprosto..... Nevím jak to popsat. Ten konec Chancem. Úžasné. Úchvatné. Mám doma koupeno a nelituju. Musím uznat že u mě je tenhle díl nejlepší. Už jenom kvůli tomu konci a dokonalé obálce. Rozhodně doporučuji!

Viral
15.09.2014

Panejo, obal vypadá dost dobře :)