Pomsta

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130058/bmid_pomsta-Vxs-130058.jpg 4 95 30

Sériový vrah, který krutostí překonává všechny ostatní, po letech opět útočí. Existuje sériový vrah, který policejnímu profilerovi Tonymu Hillovi dokáže nahnat strach až do morku kostí. Už pouhé jméno Jacko Vance mrazí všechny, kteří s ním přišli do styku. Do Tonyho života se tento sériový vrah již jednou výrazně zapsal. Sériový vrah, který krutostí překonává všechny ostatní. A teď se Jacko Vance vrací. Ještě vyšinutější a mazanější než dříve, hnán myšlenkami na zničující pomstu Tonymu a vrchní inspektorce Carol Jordanové za roky, které jejich přičiněním strávil ve vězení. Tony netuší, kdy a kde Jacko udeří. Ví jen, že mu nechá pocítit víc strachu než kdy předtím – a že se mu pokusí zničit život způsobem, jaký by si nedokázal představit... Tento děsivý příběh vás plně pohltí, ať už do světa Tonyho Hilla a Carol Jordanové vstupujete poprvé, anebo si myslíte, že jej již dobře znáte.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

The Retribution , 2011

betyy
04.09.2014

S Tonym a Carol jsem taky vše už přečetla. Pomsta je skvělá knížka, jen jedno mi teda vadí, ten konec byl uspěchaný a až moc neuvěřitelný... nevím, konec mi zkazil dojem, jinak jsem byla nadšená jako vždy :)

betyy
30.07.2014

tak já můžu říct, že začtená jsem teda hned a tohle je jedna z mála knih, kterou jsem ještě nečetla. Jinak ze série s Tonym Hillem mám přečtené asi všechny. Je to nej autorka a už se těším až si Pomstu přečtu.

guru
08.06.2014 4 z 5

Ako vždy od McDermid sa to výborné čítanie, ale tento krát trochu priveľa akcie na úkor napätia a prekvapenia.

raty
18.03.2014 5 z 5

Kniha mě bavila, jako všechny z této série. Konec mi slabý nepřipadal. Spíš vykonstruovaný tak, abych si určitě přečetla i další knihu.

Val
12.02.2014 5 z 5

Přiznám se, že jsem opět měla docela problém se začíst. Mám to s touto úžasnou autorkou skoro u všech jejích knih. Nicméně po rozjezdu to šlo opět neuvěřitelně rychle. Komplikovaný Tony a protivná Carol mi sice k srdci nijak zvlášť nepřirostli, ale kniha jako celek byla výborná .

sigela
09.11.2013 5 z 5

Už už bych čekala ,že ti dva to dají dohromady a zase nic pravda není to červená knihovna ,musím uznat ,že mstitel to měl fakt promyšlený tohle jsem nečekala konec také překvapil i když to mohlo být oboustranné tak snad příště

kneslova
29.10.2013 4 z 5

Slušná detektivka...

čef
27.07.2013 5 z 5

Další velmi dobrý thriler, který mne upoutal od začátku do konce. Další věčně nasr.. šéfinspektor, v této variaci žena, bez kterých se román z prostředí GB asi nemůže obejít. Velmi barevné, vynalézavé a napínavé. Po dalších dílech budu určitě neústupně pátrat.

jarin58
14.07.2013 4 z 5

U mne by bylo za pět hvězd,ale souhlasím s Izu,ten konec byl neuvěřitelně slabý.

Izu
26.11.2012 4 z 5

Další pokračovaní s mými oblíbenými hrdiny Tonym a Carol.Četla jsem ji jedním dechem,ale konec mě tedy zklamal.

Val McDermid
skotská, 1955