Tokyo Story

Alice Wernerová cestuje z Prahy do Japonska s jediným cílem – najít někoho, kdo byl v jejím životě důležitý. Muže, s nímž se seznámila v Praze a do kterého je i po dvou letech stále beznadějně zamilovaná. Jenže najít jednoho člověka v mnohamilionovém Tokiu, když má k dispozici jen křestní jméno, starou fotografii a nedokonalou znalost japonštiny, se jeví být víc než nemožné. Nic ji ale nemůže od jejího úmyslu odradit. Její zběsilé pátrání získá zcela nový směr, když jí do cesty vstoupí nečekaný pomocník. Japonský mladík, který se vrací po studiích v Americe za svou rodinou na Hokkaidó, aby se oženil a převzal otcovu firmu. Ten ji nazývá praštěnou cizinkou. Myslí si o ní, že je šílená a zoufalá. Ale udělá cokoliv, aby byla šťastná. Najde Alice lásku svého života? A může si být jistá, že je to skutečně pravá láska?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417611/big_tokyo-story-nGC-417611.jpg 4.160

Kniha Tokyo Story

Karolbookworld

Tokyo story je kniha , po které sáhnete po těžkém dnu , je to knoha která vám zlepší náladu a přenese na vás atmosméru rušného Tokya .
Věřím , že stejně jako mě vám vykouzlí úsměv na tváři a zlepší vám aspoň jedno odpoledne . Není to kniha nabytá neuvěřitelnou akcí , která by vás napětím nenechala spát, ale to myslím ani nikdo nečeká. Mě zedla náladu a hlavně autorka má moc krásný styl psaní , který se pohodlně čte a vykreslí vám nádherně příběh.
Co se týče postav , tak ty mi také sedly a tak mi nezbývá nic jiného , než ji dát zasloužené 4*

lenkavildomcova

Dávám 3 hvězdy, za to, že se příběh dobře četl. Byla to taková červená knihovna. Těšila jsem se na knihu o Japonsku a to teda rozhodně nebyla. Mohlo se to odehrávat kdekoliv a jmenovat se třeba Praha story, Paříž story.

janinca
12.09.2021

Nenáročné a předvídatelné čtivo, ale má na obálce srdce, takže se do výzvy počítá….

Daisy21
21.07.2021

Pohodová romantika, byť poměrně předvídatelná. Čtivý styl, příjemné nakouknutí pod pokličku atraktivní země. Až na pár chybek velmi příjemné čtení na dovolenou.

silvereyes
18.04.2021

Kniha se mi moc líbila, i když se dalo asi odhadnout, jak dopadne. Mám ráda asijskou kulturu, a tahle kniha byla pro mě příjemné překvapení, romantika v Japonsku psaná českou autorkou. A stejně jako čtenářka Ariteal mám snad jen jednu výtku - kniha byla příliš krátká :-)

florentinas
03.04.2021

pohodové čtení, super na cestování MHD díky rozsahu knížky. Posledních cca 30 stran mě bavilo nejvíce.

Adele02
17.09.2020

Jsem ochotná přijmout, že ryze romantické příběhy jsou samé klišé, jednoduché postavy a poněkud odhadnutelný děj, ale tohle na mě bylo přesto trochu moc. Postavy na proplesknutí, jak Alice, tak Hikaru jsou absolutně nepoužitelní a za to, co předváděli na konci, bych jim ten konec ani nepřála. Připadalo mi, že se celý příběh točí v bludných kruzích, některé situace vyhrocené na maximum, jiné dost přibarvené, což leckdy působilo až zbytečně, když bylo jasné, k čemu to vede. Vývoj vztahů minimální. Bohužel, ale za mě je Tokyo Story zklamání.

tina9338
16.09.2020

Krasny pribeh ktery Vas dostane do Japonska. Postavy jsou moc hezky popsane, od zacatku jsem se dobre zorientovala. A ta obalka je nadherna. Moc doporucuju jako odpocinkove cteni.